Wykorzystaj nadmiar czasu i skonfiguruj szalonego Bentleya Bentaygę

Bentley Bentayga wygląda teraz dość specyficznie. Co więcej, możecie go skonfigurować w naprawdę szalony sposób, na co pozwala konfigurator online.

W samochodach z najwyższej półki najpiękniejsza jest wolność wyboru. Chcesz nietypowy lakier? To nie jest problem. Unikalne wnętrze? Wystarczy poukładać "klocki" we właściwy sposób, aby stworzyć nietypową kombinację. Możliwość wyboru jest tutaj w zasadzie niczym nie ograniczona i tyczy się to zarówno nadwozia jak i wnętrza. Bentley Bentayga w wydaniu po liftingu oferuje szereg ciekawych konfiguracji, które możecie złożyć na stronie producenta - klikając tutaj.

Nikt nie powiedział, że trzeba kierować się dobrym smakiem

Postanowiłem więc złożyć coś abstrakcyjnego, choć kolorystycznie zbliżonego do moich upodobań. Padło więc na fioletowy lakier i wnętrze. Utrzymanie jednej tonacji jest ciekawe i tworzy nieoczywisty efekt finalny. Do tego wszystkiego dorzuciłem obowiązkowe chromy, aby podkreślić luksusowy charakter samochodu.

Żeby jednak nie było zbyt pięknie, w środku pojawiło się bardzo jasne drewno "Tamo Ash" i żółte przeszycia tapicerki. I choć nie jest to zbyt oczywista kombinacja, to wciąż jednak nie odpycha na pierwszy rzut oka. Na pewno znajdzie się ktoś z dość eklektycznym gustem, kto taki samochód kupi w mgnieniu oka.

A jest się czym cieszyć

Mocne V8 pod maską w połączeniu z luksusowym wnętrzem sprawiają, że długie podróże to chleb powszedni w tym modelu. W drodze jest także hybryda z silnikiem V6 oraz królujące w gamie W12. Każda osoba z odpowiednio zasobnym portfelem znajdzie więc coś dla siebie.