BMW Serii 4 - pooglądajcie je w pełnej krasie przed premierą. Tak, ma wielki grill

I jest, choć jeszcze przedpremierowo. Oto nowe BMW Serii 4, które ujrzało światło dzienne przed zaplanowanym debiutem online. I tak, ma wielki grill.

Niektórzy długo łudzili się, że BMW Serii 4 2020 nie otrzyma zapowiadanego przez koncepcyjny model wielkiego grilla. Cóż, trzeba przyzwyczaić się do nowego wyglądu sportowych aut z Monachium, bowiem ten element będzie stosowany w kolejnych modelach. Ale czego jeszcze możemy spodziewać się po "czwórce"?

BMW Serii 4 2020 - odważne, intrygujące

Oficjalnie nowe BMW zadebiutuje 2 czerwca. Czego się po nim spodziewać? Poza wielkimi nerkami dostaniemy ciekawą i atrakcyjną linię nadwozia, która dobrze koreluje z nowym frontem. Większość elementów wiernie przeniesiono ze studyjnego auta, co ucieszy tych, którzy lubią wiernie odwzorowane koncepty.

Co ciekawe marka z Bawarii postawiła na odważne kolory. W ofercie Serii 4 znajdziemy takie odcienie jak: Alpine White, Black Sapphire, Mineral White, Bluestone, Artic Race Blue, Portimao Blue, Sunset Orange, Sanremo Green, Black Non-Metallic, Brilliant White Metallic, Dravite Grey, Frozen Deep Grey, Frozen Portimao Blue czy Tanzanite Blue.

O wnętrzu nie wiemy zbyt wiele, choć można spodziewać się, że będzie dokładnie takie samo jak w Serii 3. Różnice mogą być bardzo dyskretne i ograniczą się zapewne do nowych kolorów tapicerek i innych przeszyć.

BMW Serii 4 2020 - premiera już 2 czerwca

Za dwa dni oficjalnie poznamy nowy model tej marki. W przyszłości do coupe dołączy kabriolet oraz Gran Coupe. Wielki grill zobaczymy także w BMW M3 i M4.