Carlex - 35 szalonych modyfikowanych wnętrz prosto z Polski

Carlex Design jest znane na całym świecie. Z firmy tej wyjeżdżają zarówno delikatnie zmodyfikowane auta, jak i gruntownie przebudowane maszyny. Wybraliśmy 35 najciekawszych kokpitów przebudowanych przez tę firmę.

Carlex Design przez lata wypracowało sobie renomę na rynku. Polskie studio, które mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, wypuściło na świat wiele fantastycznych i kontrowersyjnych projektów. Niektóre urzekają, inne zaś odpychają kolorystyką. Kluczem do sukcesu jest tutaj dopasowanie oferty do klienta. Ci najbardziej wymagający mogą pozwolić sobie na realizację nawet najbardziej szalonych marzeń.

Tutaj wszystko powstaje od zera - Carlex tworzy cały projekt

Studio projektowe firmy odpowiada za realizację zlecenia od samego początku, tj. od stworzenia pierwszych wizualizacji. Następnie dopiero rozpoczynany jest proces przebudowy auta. Co ciekawe Carlex nie tylko modyfikuje wnętrza, ale także i nadwozia. Zresztą spółka-córka tej firmy, Pickup Design, szybko zyskała rozpoznawalność na rynku.

Obecnie Carlex posiada główną siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach oraz biuro w Korei Południowej. Auta tworzone w Polsce wysyłane są na cały świat, co podkreśla wysoki status firmy na arenie międzynarodowej. O tych projektach piszą wszyscy. Kiedyś wielką furorę zrobiło MINI Countryman zrobione w stylu steampunk, zaś ostatnio media rozpisywały się o podobnie zmodyfikowanym Mercedesie Klasy G.

Wytypowaliśmy dla Was 35 unikalnych kokpitów, które wyróżniają się z tłumu. Co ciekawe wśród nich znajdziecie też deski rozdzielcze takich aut jak Mercedes Sprinter, Vito czy... Skoda Fabia.

GALERIA ZDJĘĆ

Carlex Design to polska firma zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach. Zajmuje się ona gruntownymi modyfikacjami kokpitów i nadwozi samochodów.