Cars&Coffee Warszawa - piękno motoryzacji przy kawie

Kawa i samochody to formuła spotkań, która na całym świecie łączy ludzi darzących motoryzację szczególnym uczuciem. Czy może być coś lepszego niż czarny życiodajny płyn popijany w doborowym towarzystwie, przy ciekawych samochodach i w równie atrakcyjnym miejscu? Nie sądzę!

Na Plac Europejski przed budynkiem Warsaw Spire zjechały się takie cuda jak Ferrari 488 Spider, Lotus Esprit, Porsche 911 GT3, Porsche 356 czy Audi R8. Oczywiście nie były to jedyne samochody, które mogliśmy oglądać - w zasadzie każdy motoryzacyjny zakątek świata miał swoich przedstawicieli.

cars-coffee-warszawa-28

Organizatorem spotkania na Placu Europejskim było DaftCafe oraz Motore. Jeszcze kilka lat temu meetingi “Kawa i Samochody” przyciągały kilka-kilkanaście aut oraz kilkadziesiąt osób. Patrząc na to, co działo się w minioną sobotę trudno nie zauważyć cieszącego nas przyrostu “ciekawych” aut na naszych drogach.

cars-coffee-warszawa-36

Dziś nikogo już nie dziwi widok superauta przecinającego miejskie ulice. Klasyki? Wystarczy zakręcić się w ścisłym centrum każdego większego miasta w Polsce. Widok Jaguara E-Type lub klasycznego Ferrari powoli przestaje być zaskakujący. A Cars&Coffee? Możemy spodziewać się kolejnych, naprawdę szokujących spotkań - ale o tym już niebawem. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć - tak na poprawę nastroju.