Quadra z Cyberpunk 2077 istnieje. I możesz stać się jej posiadaczem

Cyberpunk 2077 to jedna z najgorętszych nazw tej jesieni. Quadra, czyli postapokaliptyczny Ford Mustang z polskiej gry powstał naprawdę. I jest do wygrania.

Chyba nie ma gracza (i nie tylko), który by nie słyszał o nadchodzącej grze od CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 może rozbić bank i ugruntować pozycję polskiej firmy w świecie producentów gier. We współpracy z producentem napojów energetycznych Rockstar Energy teraz powstał samochód inspirowany modelem Quadra Type-66, który pojawi się w grze.

Cyberpunk 2077

Za projekt odpowiada Rockstar Performance Garage. Bazą jest Ford Mustang z 1970 roku, z fabrycznym przebiegiem 37 000 mil. Za napęd odpowiada silnik V8 (4,9 litra pojemności), który dostał kilka zabiegów odmładzających. Pojawił się wtrysk paliwa, filtry K&N i wydech Magnaflow. Jest też nowe zawieszenie i hamulce.

Z zewnątrz pojawiła się okleina Quadra Yellow. Wstawiono wielką atrapę, za którą schowano odświeżone reflektory. Pojawiło się na niej logo "Cyberpunk 2077". Są też lekkie zmiany z tyłu oraz oryginalne felgi Rotiform. Tak, to na pewno nie jest standardowy Mustang. W środku wszystko dostosowano do klimatu gry. Jest czerń, włókno węglowe, jarzące się neonowo nowe zegary (można zmieniać kolory) i trójramienna kierownica.

Cyberpunk 2077

A co z tą wygraną? Ponieważ to projekt oficjalny Cyberpunk x Rockstar Energy, to wystarczy, że będziecie pili napoje energetyczne tej marki. Pod puszkami odpowiedniej serii znajdziecie kody. Trzeba je wbić na tej stronie. I być może Mustang Quadra Type-66 z Cyberpunka będzie Wasz. A jak już Wam się znudzi Cyberpunk 2077, to atrapę można zdjąć, koła podmienić i macie całkiem udany restomod Mustanga do jazdy na co dzień.