Jak wygląda Twoje wymarzone Ferrari Purosangue? Zabaw się konfiguratorem

Mamy dla Was pytanie - w sam raz do porannej kawy. Jak skonfigurowalibyście swoje Ferrari Purosangue? Czas puścić wodze fantazji i stworzyć własną specyfikację.

Jest kontrowersyjne, ale i urzekające. Włosi pokazali, że nawet do SUV-a (a według nich do FUV-a) potrafią podejść z typową dla siebie dozą szaleństwa i sprezzatury. Ferrari Purosangue to auto, które zdecydowanie otwiera nowy rozdział w historii marki, ale jednocześnie jest niejako godnym następcą linii czterodrzwiowych GT marki.

Do jego wyglądu pewnie już się przyzwyczailiście. Wasze komentarze pokazują też, że sylwetka Purosangue odpowiada Wam dużo bardziej, niż linia Urusa. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego - w końcu Ferrari stworzyło auto z zupełnie innej bajki.

A teraz Wy możecie stworzyć swoje własne Ferrari Purosangue. Konfigurator pozwala na wiele...

Postanowiliśmy zmarnować godzinę na tworzenie idealnej specyfikacji tego auta. Podejść było wiele, pomysłów także.

Dzielimy się więc naszymi najciekawszymi pomysłami. Niektóre są sztampowe, inne dość szalone.

Na pierwszy ogień idzie nasza koncepcja auta w kolorze Blu Corsa, z wnętrzem utrzymanym w niebieskiej tonacji. Nie jest to typowe zestawienie, niemniej bardzo pasuje do tego samochodu. Co o nim sądzicie?

Kolejna opcja jest nieco bardziej kontrowersyjna. Żółte Ferrari Purosangue wygląda intrygująco

Lakier Giallo Modena w połączeniu z karbonowym dachem i dwukolorowymi felgami tworzy unikalne zestawienie. Aby dodać tutaj jeszcze więcej kontrowersji, w kabinie połączyliśmy ostrą czerwień i szarość wykładziny.

Kolejna propozycja zostanie doceniona przez fanów brytyjskiego stylu. Tutaj postawiliśmy na sprawdzony zestaw, czyli "green over tan". Lakier "Verde British" łączy się z brązowym wnętrzem. Tego zestawu nie da się zepsuć, a w przypadku tego auta jest on dobrym wyborem.

Na deser mamy coś dla fanów zestawu "black on black". Tutaj jednak też pokusiliśmy się odrobinę nietypowego podejścia. Klasyczną czerń zastąpiła więc głęboka szarość, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Tutaj dorzuciliśmy jeszcze dwukolorowe felgi oraz jasne zaciski klocków hamulcowych.

A Wy jak skonfigurowalibyście wymarzone Ferrari Purosangue? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami - wystarczy, że wejdziecie w konfigurator, który znajduje się TUTAJ, a następnie zdjęcia specyfikacji wrzucicie pod postem na Facebooku.