Mobilna kawalerka z 48-calowym telewizorem za 729 900 złotych. Lexus LM w Polsce

Na rynku mieszkaniowym pojawił się nowy deweloper. Oferuje unikalną kawalerkę w konfiguracji dla 4 i 7 osób. Ta bardziej luksusowa wyposażona jest standardowo w 48-calowy telewizor i bardzo wygodne meble. Mowa oczywiście o nowym aucie z Japonii - Lexus LM wjeżdża do polskiej oferty. Poznaliśmy jego ceny.

Gdyby opis wnętrza tego samochodu pojawił się na portalu z ogłoszeniami dotyczącymi mieszkań, lub w jednej z gazet wnętrzarskich, to nikt by nie zauważył różnicy względem mikrokawalerki. Lexus LM 2024 wprowadza na rynek nowy poziom luksusu. A skoro mówimy o luksusie, to i cena musi być z wysokiej półki.

Lexus LM 2024 kosztuje w Polsce co najmniej 599 900 złotych

Możemy więc śmiało mówić o najdroższym vanie na naszym rynku. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego - to naprawdę luksusowa maszyna dla wymagających klientów. Jako vip shuttle sprawdzi się doskonale, niezależnie od konfiguracji wnętrza.

W siedmiomiejscowym Lexusie LM dostajemy dwa fotele VIP w drugim rzędzie i trzy siedzenia w trzecim. Z przodu i z tyłu pojazdu jest automatyczna klimatyzacja, dostępne jest gniazdko 220V. Znajdziecie tutaj także elektrycznie sterowane rolety boczne oraz wyświetlacz HUD dla kierowcy.

Lexus LM 2024 cena

W tej wersji jest też 21-głośnikowy system audio Mark Levinson oraz dodatkowy 14-calowy ekran dla pasażerów w drugim rzędzie siedzeń. Poprzez złącze HDMI można do niego podpiąć zewnętrze urządzenie. Obecność wcześniej wspomnianego gniazdka zachęca więc do zabawy z konsolą.

Najbardziej luksusowy Lexus LM 2024 w wersji 4-osobowej kosztuje aż 729 900 złotych

To cena średniej wielkości mieszkania w Warszawie w nienajgorszej lokalizacji. Za te same pieniądze można mieć jednak mikrokawalerkę z luksusowymi fotelami i doskonałym telewizorem w środku.

Dwa tylne fotele mają szeroki zakres regulacji, masaż, wentylację i rozkładają się do pozycji leżącej. W ściance odcinającej przestrzeń pasażerską od kabiny kierowcy ukryto 48-calowy ekran, który także posiada złącze HDMI. Do tego można go podzielić, tak aby każdy z pasażerów oglądał wybrane przez siebie treści.

W tym modelu dostajemy też lepsze nagłośnienie Mark Levinson z 23 głośnikami, ładowarkę indukcyjną i specjalną klimatyzację, która utrzymuje idealne warunki.

Kierowca też nie może narzekać

Lexus LM 350h 2024 zyska 350-konną hybrydę, bazującą na silniku 2.5. W standardowym wyposażeniu jest też napęd E-FOUR (na cztery koła) i adaptacyjne zawieszenie. O komplecie systemów bezpieczeństwa nie trzeba wspominać.