M Town - Nowa kampania BMW zrealizowana w Warszawie

Stolica Polski przyciąga coraz większą liczbę producentów. W Warszawie swoją najnowszą kampanię zrealizowało BMW M. Zapraszamy do M Town!

M Town - Where TOO MUCH is just right (M Town - gdzie nadmiar jest właściwy) to hasło najnowszej kampanii BMW M. M Town ma być wirutalną przestrzenią, w której właściciele sportowych BMW będą mogli wymieniać się swoimi wrażeniami i opiniami na temat swoich samochodów. Uruchomienie tej platformy okraszono świetną kampanią reklamową, którą zrealizowano w Warszawie. BMW M5 i M4 gnające po ulicach Stolicy prezentują się bardzo ciekawie. Na filmie pokazano wiele charakterystycznych miejsc w Warszawie - między innymi Most Świętokrzyski i panoramę na Powiśle i Centrum, Stadion Narodowy, Żerań w okolicach dawnego FSO czy tunele na trasie Armii Krajowej.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=WIRcSdOBIYM[/embedyt]

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=t6809HZHXVU[/embedyt]

BMW nie jest pierwszym producentem, który wybrał Warszawę na tło do swoich reklam. Wcześniej uczynił to chociażby Lexus z szeroko zakrojoną kampanią modelu CT, NX i LS, zaś niedawno przyłapaliśmy Renault na realizacji filmu promocyjnego z nowym studyjnym modelem w roli głównej.