Tak właśnie trzeba konfigurować samochody - odważnie i z charakterem. Pierwsze McLareny 765LT dotarły do Polski

Lubimy samochody w odważnych konfiguracjach. Jak widać klienci McLarena z Polski wiedzą jak upiększyć model 765LT. Trzy pierwsze zamówione w Warszawie auta dotarły do stolicy i prezentują się rewelacyjnie.

Asem w rękawie topowych producentów jest nie tylko jakość ich produktów, ale też możliwości, które oferują jako marka. Kiedy wchodzicie do salony po typowe auto, to lista opcji ogranicza się do kilku pozycji zaprezentowanych w katalogu. Tymczasem samochody takie jak McLaren można dosłownie szyć na miarę. Do Polski dotarły trzy egzemplarze modelu 765LT, czyli niemal torowego wydania modelu 720S. Każdy z nich został skonfigurowany w zupełnie inny sposób i każdy imponuje kolorystyką.

samochody McLaren Warszawa

Te samochody będą skręcać karki

McLaren ma specjalny dział, nazywający się McLaren Special Operations. To manufaktura, która zajmuje się realizowaniem marzeń klientów. Chcesz różowe auto w żółte kropki? Nie ma sprawy - specjaliści stworzą idealny odcień lakieru i przygotują malowanie, które spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście mało kto decyduje się na tak abstrakcyjne zestawienia, aczkolwiek odważne kolory to coraz częstszy wybór. Samochody, które przyjechały do Polski, wykończono lakierami Volcano Yellow, Volcano Orange i Paris Blue.

Każdy z tych samochodów dostał też pakiet innych modyfikacji MSO, takich jak pakiet czerni czy pakiet indywidualnego wykończenia poszczególnych elementów. Niebieski egzemplarz został też wyposażony w opcję MSO Clubsport Pro. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się zestaw superlekkich foteli kubełkowych z włókna węglowego, wyczynowy układ hamulcowy i wykończone karbonem wloty powietrza. Takie auto imponuje nie tylko na drodze publicznej, ale przede wszystkim na torze, gdzie zostawia w tyle większość supersamochodów.

“Jesteśmy dumni z faktu, że mogliśmy dostarczyć na polski rynek pierwsze trzy egzemplarze modelu 765LT w tak wyróżniających się, wyjątkowych specyfikacjach. Nie dość, że to jeden z najbardziej
ekscytujących samochodów stworzonych przez McLarena, to dzięki niemal nieograniczonym możliwościom personalizacji MSO, mogliśmy skupić się na realizacji marzeń naszych klientów. Bycie częścią tej podróży, obserwowanie jej kolejnych etapów, dzielenie niezwykłych chwil z naszymi klientami -to dla nas duży przywilej” - podkreśla Maksymilian Fus, Sales Manager McLaren Warszawa.

samochody McLaren Warszawa

McLaren 765LT to inżynieryjna perełka

To auto jest nie tylko lżejsze, ale i znacznie szybsze od i tak abstrakcyjnego pod kątem osiągów modelu 720S. Marka z Woking wykorzystała tutaj całe swoje doświadczenie, które przełożyło się na stworzenie samochodu o unikalnej stylistyce i nieporównywalnych możliwościach.

Cała produkcja tego auta została już dawno wyprzedana. Ceny w Polsce startowały od 402 500 euro.