Mercedes stawia na pieski. Bark Assist zareaguje na każde szczeknięcie

Szczeknij, aby włączyć wybraną funkcję. Mercedes Bark Assist stawia na naszych czworonożnych przyjaciół, dając im większy komfort komunikacji z samochodem. Wspaniałe, nieprawdaż?

Wystarczy jedno "hau", aby włączyć muzykę. Szczeknij dwa razy, a rozłożysz fotel i wygodnie się wyśpisz. Nie, nie jest to propozycja dla ludzi, a dla psów. Mercedes Bark Assist stawia na komfort podróżowania dla psów Wspaniały pomysł? Bez wątpienia.

Mercedes Bark Assist daje kontrolę psiakom

Zasada działania jest bardzo prosta - Bark Assist reaguje na szczeknięcia i załącza odpowiednie funkcje, dopasowane do potrzeb psów. W końcu każdy czworonożny przyjaciel ma swój unikalny gust. Jedne psy lubią hip-hop, inne muzykę klasyczną. Każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.

Bark Assist udostępnia też inne funkcje. Można dobrze schłodzić się klimatyzacją, co doceni zapewne każdy pies, który nie lubi wysokich temperatur.

Mercedes chwali się też, że Bark Assist rozpoznaje każde szczekanie, niezależnie od rasy psa i kraju pochodzenia. W końcu mówimy tutaj o uniwersalnym języku, zrozumiałym przez każdego przedstawiciela tego gatunku.

Oczywiście "asystent szczekania" to kreacja stworzona z okazji Prima Aprilis

I to jest żart, który ma sens w taki dzień. W czasach wszechobecnych "fake newsów" i sztucznie generowanych treści, takie rzeczy wywołują uśmiech na twarzy. Zresztą każdy wie, że to coś zmyślonego - choć może w przyszłości, dzięki sztucznej inteligencji, lepiej zrozumiemy "mowę psów".

Tymczasem poświęćcie minutę na obejrzenie świetnie zrealizowanego filmu, który dzisiaj zaprezentowano w kanałach komunikacyjnych Mercedesa.