Nadchodzi nowe BMW serii 7

30 sekund filmu - tyle BMW na razie pokazało nam na temat nowej serii 7. Odmieniona flagowa limuzyna bawarskiej marki w pełnej krasie ukaże się nam już za tydzień - jej oficjalna premiera zaplanowana jest bowiem na 10 czerwca.

Co wiemy o nowym modelu? Cóż, krótka zapowiedź przedstawia raczej detale i za wiele nam nie powie, ale bazując na nich oraz zdjęciach zamaskowanych prototypów na designerskie fajerwerki nie mamy się co nastawiać.

Nowa "siódemka" będzie stonowana, pełna klasy i dobrego smaku, a jej wygląd będzie raczej ewolucją aktualnie będącej na rynku limuzyny.

Nieco wcześniej BMW sugerowało także kilka wskazówek na temat spraw technicznych - nowa seria 7 ma być dużo lżejsza od poprzednika (różnica nawet 130 kg), a pod maską znajdziemy nowoczesne silniki z serii TwinPower Turbo.

Dużo ma się dziać także we wnętrzu - mowa o kilku intrygujących elementach wyposażenia takich jak nowy system multimedialny iDrive Touch Display z dotykowym wyświetlaczem i obsługą gestów, system automatycznego parkowania oraz samopoziomujące się zawieszenie.

https://www.youtube.com/watch?v=3hnYf-Xvmss