Nissan Navara Trek-1° - Urodzony eksplorator

Nissan przygotował specjalną wersję Navary na rozpoczynające się właśnie targi motoryzacyjne w Brukseli. Limitowana edycja japońskiego pickupa jest gotowa na każdą przygodę i nie przestraszy jej mrok.

Nissan Navara zyskuje edycję specjalną nazwaną Trek-1°. Nazwą ta nie jest przypadkowa, odwołuje się bowiem do regionu geograficznego, a konkretnie pustyni Navarra w Hiszpanii i jej współrzędnych. Powstanie tylko 1500 sztuk należących do limitowanej edycji Trek-1° - wszystkie z podwójną kabiną.

Nissan Navara Trek-1°

Nowa odmiana Navary została zbudowana na bazie topowej wersji Tekna. Będziecie mogli zamówić ją tylko w dwóch kolorach - czarnym Black Metallic lub zupełnie nowym w palecie tego modelu białym Pearlescent White. Elementy wchodzące w skład edycji Trek-1° to m.in. zamontowane na dachu dalekosiężne panele LED, orurowanie pokryte czarnym lakierem, nowa "inteligentna pokrywa paki" i wreszcie wykonane ze stopów metali lekkich 18-calowe czarne koła o 6-ramiennym wzorze. Klienci mogą także opcjonalnie doposażyć pickupa w okno dachowe, regulowane w 8 płaszczyznach podgrzewane, skórzane fotele, hak do holowania, blokadę dyferencjału, tudzież pełnowymiarowe koło zapasowe.

Nissan Navara Trek-1°

Pod maską limitowanej Navary gnieździ się ta sama, co w innych wersjach 2,3-litrowa jednostka wysokoprężna w dwóch wariantach mocy - 160 KM lub 190 KM. W mocniejszej odmianie 6-biegową skrzynię manualną można zastąpić 7-biegową skrzynią automatyczną. Napęd 4x4 w standardzie.

Nissan zaprezentował Navarę Trek-1° w Belgii podczas targów motoryzacyjnych trwających właśnie w Brukseli. Limitowana edycja ma trafić do innych europejskich państw w przeciągu najbliższych tygodni.