Nowa Toyota RAV4 już dostępna w przedsprzedaży [CENNIK]

Toyota chce utrzeć nosa nowym przepisom leasingowym i już uruchamia przedsprzedaż na nową RAV4. Ile kosztuje japoński SUV?

Trzeba przyznać, że zabieg Toyoty jest bardzo pomysłowy - wszak nowe przepisy leasingowe mocno uderzą w droższe samochody. Nic więc dziwnego, że producent ten przygotował całą ofertę nowego modelu, wraz z kompletnym cennikiem i wyposażeniem.

2019 Toyota RAV4 CENNIK Toyota RAV4 w przedsprzedaży oferowana będzie tylko w wersji hybrydowej z silnikiem 2.5 Hybrid 218 KM e-CVT, w dwóch wersjach wyposażeniowych: Selection i Executive. Pierwsza z nich w standardowym wyposażeniu zaoferuje światła wykonane w technologii LED, układ wczesnego reagowania w razie ryzyka wypadku (także z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów), bezkluczykowy dostęp, elektrycznie sterowaną klapę bagażnika, system Toyota Touch2 z 8-calowym wyświetlaczem, czarne 18-calowe felgi, syntetyczną skórzaną tapicerkę, dach malowany na czarno oraz czarne detale we wnętrzu.

Wersja Executive dorzuca do wyposażenia elektrycznie sterowane fotele z pamięcią dla fotela kierowcy, lusterko wsteczne z wyświetlaczem cyfrowym, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni radio DAB, naturalną skórzaną tapicerkę, chromowane detale nadwozia, .

Do każdej z wersji będzie można dokupić metaliczny lakier za 2 900 zł lub perłowy, za 4 400 zł. Dostępne są także dwa pakiety (zarówno dla Selection jak i Executive) - Premium Audio JBL za 5 900 zł, SKYVIEW z przeszkolnym dachem za 6 900 zł.

Ceny? Toyota RAV4 Selection została wyceniona na 159 900 zł, zaś wersja Executive na 169 900 zł.