Nowe studyjne Renault przyłapane w Warszawie

Jak widać warszawska architektura dobrze współgra ze studyjnym Renault - przyłapaliśmy najnowszy koncept tej marki podczas realizacji filmu promocyjnego.

Warszawski Metropolitan, czyli budynek autorstwa Normana Fostera, od lat przyciąga fotografów i filmowców. Ciekawa architektura w połączeniu z atrakcyjnym otoczeniem (plac Piłsudskiego oraz Teatr Wielki) stanowią idealne tło do filmu promocyjnego nowego studyjnego Renault. Producent starał się maksymalnie zamaskować auto, a ochrona robiła wszystko co w jej siłach, aby nikt nie zrobił zdjęcia tego pojazdu. Jak widać jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Nowy studyjny pojazd Renault wyróżnia się bardzo odważną stylistyką, która być może jest zapowiedzią przyszłego kierunku tej marki. Co ciekawe samochód jest sprawny i potrafi poruszać się o własnych siłach. Obie skrętne osie pozwalają mu z kolei manewrować pomimo obecności potężnych nakładek na koła.

Koncepcyjne Renault w Warszawie | fot. Maciej Kuchno

Samochód ten zapewne zostanie zaprezentowany podczas nadchodzących targów w Paryżu - może tam być jedną z gwiazd stanowiska Renault.