nowości i premiery

Limitowany Range Rover SV Coupe dostępny w Polsce [CENA]

Produkcja wynosi 999 sztuk. Jeśli Wam się uda, możecie zamówić go w Polsce. Za cenę niemal trzech sztuk Mercedesów G500. Trzydrzwiowy „Range” rozbija bank cen SUV-ów w Polsce.

Oryginalny z wyglądu, nawiązujący do pierwszych Range Roverów (bo 3 drzwi), ekstremalnie luksusowy i tylko z jednym silnikiem – 5.0 V8 z kompresorem o mocy 565 KM. Mimo 2,3 tony masy – 100 km/h w 5,3 sekundy. A przy tym głębokość brodzenia do 90 cm. Czyli 100% Range Rovera w Range Roverze. Za ile?

Za półtora miliona złotych. A dokładniej 1 499 000 zł.

Dokładnie na tyle wyceniono w Polsce najoryginalniejszego SUV-a z Wielkiej Brytanii. Do tego pełna personalizacja: od zacisków hamulcowych po skórzaną, perforowaną i pikowaną tapicerkę z innym kolorem foteli z przodu i z tyłu (ten Range ma cztery miejsca). Poza tym pełna dowolność, w tym kosmicznie drogie opcje w postaci np. lakierów SVO Liquid. Tańszy, błyszczący Gloss kosztuje 171 280 zł. Matowy Satin to najdroższa znana opcja wśród samochodów na polskim rynku, przebijająca zegarek w Bentleyu Bentayga (i wiele opcji w Rolls Royce’ach) – kosztuje 188 410 zł. Droższe mogą okazać się tylko opcje w Cullinanie.

Spieszcie się do salonów – pewnie i tak zaraz wszystkie zostaną wykupione.

Dyskusja

komentarzy