POL-MOT Auto zaprezentował ŠKODĘ SUPERB - Andrzej Fonfara ambasadorem!

- To dla nas niezwykle ważny dzień. 20-lecie spółki POL-MOT Auto chcieliśmy uczcić godnie, a lepszej okazji ku temu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wyjątkowy dzień i premiera wyjątkowego auta, jakim jest ŠKODA Superb. Wyjątkowy jest też nasz dzisiejszy gość, który został jednocześnie naszym ambasadorem. Proszę Państwa, Andrzeja Fonfara - mówił prezes POL-MOT Auto, Mateusz Zarajczyk, na jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia istnienia spółki.

- To naturalnie ogromny zaszczyt. Znamy się z prezesem od lat i pewnego dnia usłyszałem od niego propozycję dołączenia do tej doskonale zarządzanej ekipy w roli ambasadora. Nie potrzebowałem nawet czasu do namysłu, od razu podaliśmy sobie rękę. Marka wyznaje wartości, które są mi bliskie i budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia! Wystarczy wspomnieć działania spółki w mojej ukochanej Legii Warszawa, którą POL-MOT doprowadził do mistrzostwa Polski w 2002 roku. Ja widzę też kolejny plus: nie byłem do tej pory na żadnym wyjeździe mojego klubu, a teraz pozostaje złapać za kluczyki i można ruszyć w trasę - dodał uśmiechając się bokser Andrzej Fonfara.

ŠKODA Superb i Andrzej Fonfara. Mistrzowska marka i mistrzowskie nazwisko. Spółka POL-MOT Auto to z kolei jedna z największych firm dealerskich w Polsce, działająca w pięciu miastach naszego kraju, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Kibicom piłki nożnej doskonale kojarzy się z Legią Warszawa. Kiedy POL-MOT Auto był jej właścicielem, warszawski zespół sięgnął po mistrzostwo kraju w 2002 roku, na które czekał wcześniej siedem długich lat.

Czwartkowy event w salonie POL-MOT Auto przy ul. Połczyńskiej 125 zbiegł się z fetowaną w tym roku 120. rocznicą powstania marki ŠKODA, której produkty POL-MOT Auto jako autoryzowany dealer sprzedaje od 1998 roku. Imprezę w salonie przy Połczyńskiej prowadził dobrze znany ze szklanego ekranu Jacek Rozenek, a goście i zgromadzeni dziennikarze mogli przyjrzeć się z bliska nowemu produktowi ŠKODY. Auto momentalnie przykuwa oko pewnym siebie i oryginalnym designem. Całość imponuje elegancją i prestiżem, a pod maską równie duże wrażenie robi moc sięgająca od 120 KM do 290 KM przy zużyciu paliwa od 3,8 do 7,1l/100 kilometrów. Już dziś najmłodsze dziecko ŠKODY fachowcy zgodnie uznają za najlepszy z dotychczas wyprodukowanych modeli czeskiej marki.

Nic dziwnego, że Andrzej Fonfara okazał się doskonałą twarzą dla całego przedsięwzięcia pod szyldem POL-MOT Auto. Nowy ambasador ma 28 lat, nie osiągnął jeszcze absolutnego szczytu swoich możliwości, a już jest pięściarzem rozpoznawalnym na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć na listę jego osiągnięć. Fonfara ma m.in. w swoim dorobku mistrzostwo IBO w wadze półciężkiej i jest aktualnym posiadaczem pasa WBC International. Współpraca z marką POL-MOT Auto będzie kolejną cegiełką składającą się na jego sukces.

- Cieszę się z nawiązanej współpracy i korzystając z okazji chciałbym zaprosić na moją walkę z Nathanem Cleverly, która przybliży mnie do walki o mistrzostwo świata - kończy "Polski Książę". Nasz rodak (bilans walk: 27 zwycięstw, 3 porażki, 16 zwycięstw przez nokaut) wyjdzie 16 października w Chicago na ring z byłym mistrzem świata wagi półciężkiej (29-2, 15 KO) jako oficjalny ambasador POL-MOT Auto. Poprzedni rywal polskiego pięściarza - Julio Cesar Chavez Jr - cieszy się za Oceanem większą renomą, ale Fonfara wielokrotnie podkreślał, że uważa Cleverly'ego za znacznie lepszego boksera. A to tylko sugeruje, że walka wygeneruje ogromne emocje...

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=YqYi_EXxSWg[/embedyt]