Prezentownik motoryzacyjny: 5 rzeczy, które ucieszą każdego pasjonata aut

Prezent na ostatnią chwilę? Spokojnie, przychodzimy z poradami. Oto prezentownik świąteczny z propozycjami dla pasjonatów motoryzacji.

Święta już lada moment, tak więc najbliższe dni to ostatni dzwonek w temacie zakupów. Jeśli zastanawiacie się co kupić pasjonatowi samochodów, to mamy dla Was małe ułatwienie. Oto prezentownik motoryzacyjny, w którym zebraliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje.

Monopoly Nürburgring Edition / Fast And Furious Edition

Kultowe Monopoly skupione wokół Nürburgringu? Jak najbardziej. Hasbro przygotowało niezwykłą edycję tej popularnej gry planszowej, gdzie rywalizacja toczy się o kolejne sekcje toru. Do tego w opakowaniu znajdziemy dedykowane pionki i specjalnie przygotowane karty, które zdecydowanie podkręcą atmosferę podczas zabawy.

CENA: ok. 150-200 zł

Kamera samochodowa

Przydatny dodatek, który niekiedy może być cennym dowodem w trudnej sytuacji. Nowe kamery samochodowe są coraz mniejsze, dzięki czemu instalacja jest szybka, a całość wygląda estetycznie i wręcz pozwala na ukrycie kabli w taki sposób, aby nie wisiały na na środku wnętrza.

CENA: od 200 do 700 zł

POLECAMY: Kamery MIO - stosunek jakości do ceny jest tutaj nie do pobicia.

Prezentownik

Alkomat

Złota zasada - jeśli piłeś, to nie prowadź. Nawet po kilku lub kilkunastu godzinach od imprezy zakrapianej alkoholem warto mieć pod ręką alkomat, aby sprawdzić, czy oby na pewno możemy wsiąść za kierownicę. Pamiętajcie jednak, że kac jest równie zdradziecki, tak więc poza "zerowym wynikiem" weryfikujcie swoje własne możliwości.

CENA: od 200 do 800 zł

POLECAMY: AlcoSense Excel - sprawdzone urządzenie, które jest łatwe w obsłudze i zapamiętuje poprzednie pomiary.

Zestaw narzędzi samochodowych

To praktyczna rzecz, którą doceni każdy majsterkowicz. Jeśli bliska Wam osoba lubi grzebać przy swoim samochodzie, to solidny zestaw narzędzi będzie dobrym pomysłem. Na rynku wybór jest ogromny. Można wybrać cąłą "teczkę" kluczy nasadowych lub kompletny zestaw z kluczami płaskimi i śrubokrętami.

Cena: od 150 do 1000 zł

POLECAMY: Narzędzia Neo Tools. Wysoka jakość w dobrej cenie, czyli to, co lubimy.

Voucher na detailing samochodu

Detailing rozwinął się w Polsce w niezwykły sposób. Niemal każde większe miasto ma przynajmniej jedno dobre studio, które odświeży i zabezpieczy lakier w aucie. Voucher na taki zabieg dla samochodu może być więc trafionym pomysłem - zwłaszcza dla osób, które cenią sobie swoje maszyny. W ten sposób lakier odzyska blask i głębię, a odpowiednia powłoka zabezpieczy go przed zabrudzeniami. Koszt takiego vouchera uzależniony jest od zakresu prac i waha się w granicach od 500 zł za podstawowe prace do znacznie wyższych sum, gdy w grę wchodzi pełna ceramika lub nawet powłoka PPF (Paint Protection Film).

Cena: od 500 zł

Co jeszcze warto rozważyć?

Nasz prezentownik świąteczny postanowiliśmy rozszerzyć o kilka opcji, które są nieco droższe, ale z pewnością zostaną docenione jako prezent. Naszym zdaniem warto pomyśleć np. o inwestycji w szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy. Uważamy, że jest to doskonały prezent dla każdego kierowcy. Jeśli Wasza partnerka lub partner spędzają dużo czasu za kierownicą, to nauka poprawnego zachowania w poślizgu czy opanowania auta w trudnej sytuacji jest warta każdych pieniędzy. To samo tyczy się wszelkich szkoleń sportowych, gdzie auto można poznać z zupełnie innej perspektywy

Prezentownik świąteczny - opcji jest wiele, ale niektóre odradzamy

Oczywiście poza naszymi propozycjami można znaleźć wiele innych opcji na szybki prezent. Pewne z nich jednak odradzamy. Naszym zdaniem nie warto skupiać się na wszelkich ofertach przejażdżek autami. Trwają one bardzo krótko i pozostawiają niekiedy spory niedosyt. Poza tym często stan tych pojazdów pozostawia wiele do życzenia.