Jak jeździć bez zmartwień? Odpowiedzią jest Najem All Inclusive

Czy samochód powinien być jakimkolwiek zmartwieniem? Nic z tych rzeczy. Kluczem do sukcesu jest użytkowanie, a nie posiadanie - dzięki czemu możemy delektować się jazdą. Skoda odpowiada na potrzeby rynku i wprowadza ofertę Najem All Inclusive. Sprawdziłem o co tutaj chodzi.

Posiadanie samochodu sprawia dużo radości, aczkolwiek wiąże się też z wieloma wyzwaniami. W pamięci musimy mieć kwestię przeglądów, ubezpieczenie i serwis. Do tego wszystkiego doliczcie jeszcze opony oraz ich przechowywanie. W efekcie dochodzimy do sytuacji, w której rocznie wydajemy ogromne kwoty i poświęcamy bardzo dużo czasu na obsługę swojego własnego auta. A gdyby tak ten proces uprościć i ograniczyć do najlepszego, czyli do samej przyjemności z jazdy? Tutaj do akcji wkracza Najem All Inclusive, czyli nowa forma użytkowania pojazdu.

Najem All Inclusive Skody sprawia, że przestajesz martwić się wieloma rzeczami

Październik jest tuż za rogiem, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliżamy się do okresu wymiany opon. Jak zwykle jest to moment, w którym w warsztatach zaczyna się prawdziwa bonanza, a znalezienie dogodnego terminu graniczy z cudem.

Najem All Inclusive Skoda

Nie sposób tutaj nie wspomnieć o cenach ogumienia, rosnących w abstrakcyjnym tempie. Zakup nowego kompletu opon do samochodu oznacza wydanie nawet kilku tysięcy złotych. A z reguły potrzebujemy dwóch kompletów opon, które zmieniamy co kilka lat.

Najem All Inclusive pozwala o tym zapomnieć na dobre. Opony to jedna z wielu rzeczy, którą mamy zagwarantowaną. Nie trzeba też martwić się ubezpieczeniem przez cały okres trwania umowy, serwisowaniem samochodu czy naprawami gwarancyjnymi.

W cenie jest także stały dostęp do usługi Skoda Connect, dającej dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji.

A jak zadzieje się coś złego, to dostaniemy za darmo samochód zastępczy

I nie będzie to byle jaki maluch, a samochód z tego samego segmentu, co nasz. A to jest coś, co zasługuje na uwagę.

Najem All Inclusive Skody jest jak oglądanie Netflixa. Za stałą opłatą dostajesz to, co najlepsze

Statystyki nie kłamią. Już niemal co czwarty Polak korzysta regularnie z różnych usług w formacie subskrypcji. Dają one multum możliwości za znacznie mniejszą kwotę, niż jednorazowy zakup.

Co więcej, ludzie urodzeni w latach 80. i 90. XX wieku dużo chętniej patrzą na model subskrypcyjny. Jak podkreślają badania "The Sharing Economy" przeprowadzone przez PwC, młodzi chętniej decydują się na użytkowanie, niż na posiadanie.

Najem All Inclusive Skoda

Ten trend przekłada się na branże motoryzacyjną. Ludzie szukając nowego auta coraz częściej szukają modelu subskrypcyjnego, czyli właśnie najmu. W wielu przypadkach jest on po prostu ekonomicznie uzasadniony, a do tego regularnie możemy przesiadać się do nowych samochodów.

Porównanie do Netflixa nie jest przypadkowe. Dokładnie te korzyści możecie przełożyć teraz na najem samochodu. Z salonu wyjedziecie dowolnie skonfigurowaną Skodą, lub egzemplarzem z tak zwanego stocku - wszystko wedle uznania. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń ani limitacji, a to pozwala stworzyć auto szyte na miarę.

A w czasach niepewności ekonomicznej najważniejsza jest jedna rzecz - stała rata na cały okres najmu

Tak, dobrze przeczytaliście. Skoda wprowadza usługę, dzięki której przez cały okres użytkowania auta płacicie jedną kwotę, na którą nie będzie wpływać zmienność stóp procentowych. A to jest coś na wagę złota, zwłaszcza w naszych czasach.

Jak więc zacząć przygodę z Najmem All Inclusive Skody?

To bardzo proste. Wybieramy interesujące nas auto i tworzymy ofertę spełniającą nasze oczekiwania. Przygodę ze Skodą możemy zacząć bez wkładu własnego, aczkolwiek istnieje możliwość wpłacenia 10% wartości pojazdu. Umowa trwa od 24 do 48 miesięcy, a deklarowany przebieg może sięgać od 10 do 40 tysięcy kilometrów.

I to by było na tyle. Formalności są maksymalnie uproszczone, a po odbiorze samochodu nie mamy żadnych ograniczeń - użytkujemy je jak swoje własne. A po zakończeniu najmuj po prostu oddajemy samochód u dealera i, być może, wyjeżdżamy kolejną, nową Skodą. Proste? Proste!

Ofertę Skody możecie poznać na tej stronie.

Materiał powstał we współpracy z marką Skoda