Toyota C-HR 2024 wyceniona w Polsce. Kwoty poszły w górę, ale wyposażenie zaskakuje!

Nowa Toyota C-HR 2024 szykuje się do debiutu w polskich salonach. Poznaliśmy już kompletny cennik tego auta. Do wyboru mamy aż sześć wersji wyposażenia i dwa warianty silnikowe.

Na pewno wyróżnia się z tłumu i przyciąga uwagę. Nowa Toyota C-HR 2024 zaskakuje odważną stylistyką, która w ciekawy sposób rozwija koncepcję znaną z poprzednika. Tam sprawdziła się doskonale, tak więc marka idzie sprawdzoną ścieżką, co powinno przyciągnąć do salonów wiele osób.

Ile kosztuje Toyota C-HR 2024? Japońska marka pochwaliła się polskim cennikiem tego auta. Do wyboru mamy aż 6 wersji wyposażeniowych i dwa silniki. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Toyota C-HR 2024. Cennik otwiera kwota 139 900 złotych

W tej cenie dostajemy bazową wersję Comfort, która połączona jest wyłącznie z silnikiem 1.8 HYBRID o mocy 140 KM. Na wyposażenie nie można narzekać - w standardzie dostajemy naprawdę dużo. Nie zabrakło tutaj 17-calowych alufelg, świateł LED z przodu i z tyłu, kamery cofania, dwustrefowej klimatyzacji automatycznej, multimediów z 8-calowym ekranem i zestawu systemów wspierających kierowcę T-MATE.

Toyota C-HR 2024 cena polska

Wśród nich jest chociażby tempomat adaptacyjny i asystent pasa ruchu. Patrząc na to, że mamy tutaj wystarczającą moc, to taki C-HR może namieszać na rynku - zwłaszcza w segmencie auto kompaktowych i kompaktowych crossoverów.

Półkę wyżej stoi wersja Style. Tutaj C-HR zyskuje też mocniejszy silnik

W tej wersji dostaniemy dodatkowo wycieraczki z czujnikiem deszczu, bezkluczykowy dostęp, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, elektrycznie składane lusterka i multimedia z 12,3-calowym ekranem. Tym samym ta wersja zaspokoi potrzeby większości osób.

Ceny? C-HR 1.8 HYBRID w tym wydaniu kosztuje 156 900 złotych, zaś w wersji 2.0 HYBRID 165 900 złotych. Co ciekawe tutaj możemy także wybrać wersję 2.0 HYBRID i-AWD z napędem 4x4, która kosztuje 175 900 złotych.

Z dodatków, na które warto zwrócić uwagę, trzeba wymienić dwukolorowe malowanie nadwozia (za 3 500 złotych).

Ofertę tego auta zamykają warianty Executive i GR Sport

Obydwie wersje stawiają na bogate wyposażenie, ale oferują je w dwóch wydaniach - bardziej eleganckim, lub sportowym.

Wariant Executive ma w standardzie sportowe fotele, elektrykę fotela kierowcy, elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika i między innymi nastrojowe podświetlenie wnętrza. Do tego w nadkolach debiutują 19-calowe alufelgi.

Toyota C-HR 2024

Toyota C-HR Executive z silnikiem 1.8 HYBRID kosztuje wyjściowo 167 900 zł. Za wersję silnikiem 2.0 HYBRID zapłacimy co najmniej 176 900 zł, a za wariant z napędem AWD-i 186 900 zł.

Wyposażenie wersji Executive można rozszerzyć o pakiety Tech (13 000 zł) oraz VIP (13 000 zł). W skład pakietu Tech wchodzi system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu, lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe, system doświetlania zakrętów, zaawansowany asystent parkowania Toyota Teammate Advanced Park, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni i asystent zmiany pasa ruchu.

W pakiecie VIP znajdziemy z kolei wyświetlacz HUD, system Premium Audio JBL z 9 głośnikami, cyfrowe lusterko wsteczne oraz dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnym.

Toyota C-HR 2024 GR Sport jest najlepiej wyposażona

Za ten wariant z silnikiem 2.0 HYBRID zapłacimy co najmniej 191 900 zł, a z napędem AWD-i 201 900 zł. Wersję GR SPORT można rozszerzyć o pakiet VIP (13 000 zł), który obejmuje te same elementy co w wersji Executive.

W standardzie wersji GR Sport dostaniemy z kolei to, co w wersji Executive. Do tego dodajcie całe wyposażenie pakietu TECH, tutaj będące standardem.

Na start dostaniemy też wersję Executive Premiere Edition i GR Sport Premiere Edition

Obydwie oferują podstawowe wyposażenie swoich wersji, rozszerzone o obydwa opcjonalne pakiety. W wersji GR Sport Premiere Edition dodatkowo debiutują 20-calowe alufelgi.

Ceny? Toyota C-HR Premiere Edition Executive z silnikiem 2.0 HYBRID kosztuje. 202 900 zł. Za wariant z napędem AWD-i zapłacicie 212 900 zł.

Ile kosztuje nowa Toyota C-HR 2024

Wersja Premiere Edition GR Sport 2.0 HYBRID kosztuje 202 900 zł. Z model z napędem AWD-i zapłacimy 212 900 zł. Tę odmianę można rozszerzyć o pakiet Skyview (3 500 zł). Jest to dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni.