Volkswagen e-up! po zmianach ma polski cennik. Staniał!

Volkswagen wprowadził na polski rynek elektryczny model e-up! po modernizacji. Nowy cennik rozpoczyna się od niecałych 100 000 zł.

To wciąż sporo, ale wg importera, e-up! jest teraz dostępny o 20 900 zł taniej niż dotychczas. Czyli ile?

96 290 zł

Tyle wynosi cena podstawowa. W wyposażeniu znajdziemy automatyczną klimatyzację, stację dokującą "Maps + More", system radiowy Composition Colour i elektrycznie sterowane szyby z przodu. Samochód będzie stał na czternastocalowych "stalówkach" i miał reflektory halogenowe. W standardzie będzie miał też wyłącznie gniazdo do ładowania prądem zmiennym - złącze do szybkiego ładowania CCS będzie opcją wartą 2 360 zł. Na liście opcji znajdą się też alufelgi, mocniejsze audio, zewnętrzny modulator dźwięku, kierownica obszyta skórą (wielofunkcyjna), czy ogrzewane siedzenia.

Volkswagen e-Up! ma silnik elektryczny o mocy 83 KM, który pozwala rozpędzać się miejskiemu autku do 100 km/h w 11,9 sekundy, a maksymalnie poruszać się s prędkością 130 km/h. Na jednym ładowaniu, wg norm WLTP, jest w stanie przejechać do 260 km. To dzięki baterii, której pojemność została zwiększona z 18,7 do 32,3 kWh.

Zamówienia już są przyjmowane.