Zakup samochodu używanego bez wychodzenia z domu? To bardzo proste!

Tak naprawdę wystarczy tylko kilka kliknięć i ruchów myszką, aby pod Waszym domem znalazł się wymarzony samochód. Spotawheel pokazuje, że jest to bardzo bezpieczne i proste.

Obecna sytuacja na w Europie i na świecie wciąż nie rysuje się w ciepłych kolorach. Ludzie poszukują najbezpieczniejszych środków transportu, aby w dobie wirusa spokojnie przemieszczać się pomiędzy domem, sklepem lub niekiedy miejscem pracy. Co więc zrobić w sytuacji, gdy musimy szybko kupić używane auto, ale nie chcemy przy tym opuszczać domu? Zakup samochodu używanego

Po pierwsze - trzeba wybrać samochód

Dobrym pomysłem jest więc wytypowanie firmy, która ma w swojej ofercie dużo samochodów, najlepiej z potwierdzonym stanem technicznym. Oferta Spotawheel jest bardzo bogata - można w niej znaleźć popularne modele w rozsądnych cenach, ale też i droższe pojazdy w wyższej półki.

Jeśli jednak nie jesteście w stanie znaleźć oczekiwanego modelu, to możecie zawsze skorzystać z formularza, w którym określacie swoje preferencje. Co tydzień na mailu znajdziecie listę ogłoszeń z atrakcyjnymi ofertami, które powinny spełnić Wasze oczekiwania.

Przy zakupie auta częstym problemem jest też mętlik w głowie. Mnogość propozycji na rynku może nieco przytłaczać, zwłaszcza gdy nie mamy wyraźnie sprecyzowanych oczekiwań. Wówczas pomocna może być infolinia Spotawheel, na której można porozmawiać z konsultantem. Na bazie przedstawionych wytycznych zawęża on propozycje do najlepszych kandydatów na następne auto.

Wybrałem samochód, ale chciałbym go sprawdzić. Co w takiej sytuacji?

Jeśli wybraliście interesujące Was auto, to wystarczy, że przy danym ogłoszeniu wybierzecie opcję “PRZETESTUJ”. Potem trzeba jedynie zostawić dane kontaktowe, aby przedstawiciel Spotawheel mógł z Wami porozmawiać i umówić się na spotkanie. Auto można sprawdzić w siedzibie firmy, ale istnieje także możliwość przywiezienia auta do zainteresowanego zakupem. Samochód jest odpowiednio odkażony i przygotowany do jazdy próbnej w taki sposób, aby każdy czuł się bezpiecznie.

Samochody z oferty Spotawheel są zweryfikowane techniczne, co ułatwia zakup i umożliwia uniknięcie inwestycji w przysłowiowego bubla. Co więcej, przy zakupie za gotówkę mamy 7 dni na zwrot auta (ograniczony przebiegiem 300 kilometrów), jeśli nie spełni ono pokładanych w nim oczekiwań.

Spotawheel

Przejdźmy do zakupu zdalnego. Jak to wygląda?

W dobie internetu i wideopołączeń nic tak naprawdę nie stanowi problemu. Wszystkie dokumenty są przesyłane mailem. Wystarczy je podpisać i odesłać. Do wyboru są różne formy płatności: od klasycznego przelewu przy zakupie za gotówkę, aż po preferencyjne oferty leasingu i kredytu, w tym nowego z ratami 12x0%.

Kiedy wszystkie formalności są już dopełnione, to pozostaje jedynie kwestia przekazania samochodu. Tutaj również mamy dwie opcje. Pierwszą jest osobiste przekazanie pojazdu w siedzibie firmy. Chcąc jednak uniknąć zbędnego wychodzenia z domu i przemieszczania się na dłuższym dystansie, możemy zdecydować się na darmowe dostarczenie auta pod dom. 

Tutaj także samochód przyjeżdża umyty i odkażony, tak aby nabywca mógł bezpiecznie cieszyć się swoim nowym samochodem. Potem wystarczy zatankować i bezstresowo nabijać kolejne kilometry!

A co zrobić w przypadku problemów technicznych?

W książce serwisowej zakupionego auta zawsze znajdziecie kontakt do firmy Spotawheel. Dedykowany dział jest przygotowany na wsparcie techniczne oraz na wszelkie pytania dotyczące eksploatacji danego pojazdu. Zakup samochodu używanego jak widać może być bardzo prosty i nie wymagający jakiegokolwiek kontaktu z innymi osobami.

Materiał powstał przy współpracy z firmą Spotawheel