Zlot Forza Italia 2017 już 2 września!

Już 2 września odbędzie się kolejne spotkanie fanów włoskiej kultury oraz motoryzacji, organizowane przez klub ForzaItalia.pl. W tym roku także patronujemy tej niezwykle ciekawej imprezie.

Tegoroczna edycja odbędzie się w niezwykle ciekawym miejscu - o miejscowości Smoszewo zapewne nigdy nie słyszeliście. Ta mała wieś, położona 30 kilometrów za Warszawą, kryje w sobie odnowiony kompleks pałacowy położony tuż nad Wisłą. Lokalizacja ta na dwa dni zamieni się w stolicę włoskiej motoryzacji - w tej chwili swój udział zadeklarowało ponad 150 osób, a wśród aut, które pojawią się w Smoszewie nie zabraknie kultowych modeli Alfy Romeo, Fiata, Lancii, Abartha, ale także Lamborghini (zapowiedziana jest wizyta niezwykle rzadkiej Espady), Maserati czy Ferrari.

Samochody to oczywiście nie jedyna atrakcja - podczas tegorocznego zlotu Forza Italia będzie można skosztować świetnej kawy serwowanej przez specjalistów z Cophi, spróbować włoskiej kuchni i lodów a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych i wykładach. Po raz kolejny uczestnicy zlotu wystartują także w rajdzie turystycznym, zaś całe spotkanie zostanie zakończone - a jakże - obowiązkowym konkursem elegancji.

Na naszym stanowisko z kolei spotkacie nową Alfę Romeo Stelvio - będzie mogli z bliska poznać pierwszego SUV-a w historii tej marki. Zapraszamy też na luźne pogawędki o motoryzacji (niekoniecznie włoskiej).

Listę uczestników znajdziecie tutaj. Pod tym linkiem z kolei kryje się wstępny harmonogram imprezy.