Hej, oto nowe Mitsubishi Space Star, nazywane również Mirage

Wbrew pozorom Mitsubishi Space Star wciąż żyje, a do tego właśnie przeszło lifting. Poznajcie odświeżone wydanie tego modelu.

Tak, Mitsubishi Space Star wciąż żyje i ma się całkiem nieźle. Sprzedaż tego auta w Europie raczej nie porywa, ale jest wiele rynków, gdzie Space Star (znany jako Mirage) przyciąga wielu klientów. Podczas targów w Tajlandii Mitsubishi pokazało nowe cielenie tego modelu. Według oficjalnego komunikatu jest ono "gruntownie odświeżone", choć zmiany tyczą się głównie przedniej części nadwozia.

Nowy front... i to na tyle

Japończycy dorzucili całkowicie zmodyfikowaną przednią część nadwozia, nawiązującą wizualnie do większych modeli marki. Odświeżyła ona aparycję tego modelu, choć wiele to nie dało - Space Star niestety wciąż wygląda przestarzale na tle konkurentów. Z tyłu zmienił się tylko zderzak - i to by było na tyle.

Wnętrze? Tutaj znajdziemy przede wszystkim nowy system multimedialny. Na więcej nie liczcie, gdyż Mitsubishi postanowiło pozostawić plastikowy kokpit o bardzo przestarzałej linii.

Co jeszcze znajdziemy z nowości? Nowe lakiery i... kropka.

Chciałoby się napisać więcej, ale nie ma o czym

Tak więc jeśli interesuje Was ten model, to będziecie musieli poczekać na oficjalny komunikat polskiego oddziału. Trudno powiedzieć, czy odświeżony Space Star trafi do Europy. Mamy po cichu nadzieje, że zapowiadany od dawna