Honda Civic XI (2021) prezentuje się ciekawie. Zobaczcie jak wygląda

Premiera już lada moment - Honda Civic XI (2021) zapowiada się bardzo ciekawie. Na bazie szkiców patentowych powstały juź pierwsze wizje tego auta.

Japończycy nie mogą spać spokojnie. Honda Civic XI (2021) zaliczyła solidny wyciek szkiców patentowych. Te ujawniły w zasadzie kompletny wygląd nadwozia i wnętrza samochodu. Tyczy się to zarówno wersji hatchback, jak i nieco bardziej statecznego sedana. Oczywiście taka okazja nie mogła być zmarnowana przez grafików, którzy stworzyli swoje wizje tego auta. Te z pewnością są bliskie temu, co zobaczymy po oficjalnej premierze.

Honda Civic XI (2021) - Type R będzie intrygujący

Zacznijmy od wizji przygotowanych przez stronę civicxi.com, gdzie na bazie grafik patentowych stworzono wizję wersji Type R. Inspirowano się tutaj także zdjęciami szpiegowskimi tego samochodu, ujawniającymi dość dużo detali.

Z pewnością będzie to odważnie stylizowany i atrakcyjny wizualnie samochód. Nietypowe linie połączą się tutaj z masywnym skrzydłem, agresywnie narysowanymi zderzakami i charakterystycznymi końcówkami wydechu.  Całość zyska jednak znacznie przyjemniejszą formę niż w przypadku obecnej generacji. Ekipa z civicxi.com przygotowała także kilka wariantów kolorystycznych wizji, tak więc patrzcie i podziwiajcie - jest na czym zawiesić oko.

Honda Civic XI Sedan ma więcej klasy

Tutaj grafikę przygotował KDesign AG i skupił się na odtworzeniu amerykańskiego wariantu Si, jednak w nieco bardziej europejskim wydaniu. Długi tył i zgrabny przód sprawiają, że samochód ten swoją bryłą nawiązuje nieco do ostatniego europejskiego Accorda. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Civic osiągnie wymiary niemal identyczne z tym modelem.

Honda Civic XI

Honda w przypadku Civica XI stawia na nieco bardziej klasyczny, ale wciąż charakterystyczny wygląd. Czy to dobry kierunek? Cóż, na aktualną generację niektórzy nieco narzekają, tak więc nowe wcielenie będzie stosownym kompromisem pomiędzy stylem Hondy a przystępnością sylwetki.