autoGALERIA patronem Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi

Już w dniach 6-8 października odbędzie się Kongres Nowej Mobilności. To unikalny format, podczas którego lepiej będzie można poznać świat elektromobilności.

Świat motoryzacji zmienia się z dnia na dzień. Tak dynamicznej rewolucji nie było jeszcze nigdy. Elektromobilność trzeba więc nie tylko poznawać, ale i zrozumieć, aby odnaleźć jej zalety, ale i skupić się na największych wadach. autoGALERIA objęta patronatem Kongres Nowej Mobilności w Łodzi, czyli największe tego typu wydarzenie w naszym kraju.

autoGALERIA wspiera Kongres Nowej Mobilności 2021

To wydarzenie to nie tylko konferencja, która ma nam przybliżyć elektromobilność. Połączono z nią także forum wystawiennicze, okrągłe stoły eksperckie, warsztaty branżowe i spotkania branżowe. Wszystko to ma na celu przybliżenie tematu elektryfikacji motoryzacji w każdym aspekcie - od konstrukcji aut, przez infrastrukturę, aż po wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć.

autoGALERIA Kongres Nowej Mobilności

Jednocześnie Kongresowi Nowej Mobilności towarzyszyć będą wydarzenia poboczne. Jednym z nich jest Manufaktura elektromobilności, czyli wystawa i panele dyskusyjne organizowane na terenie centrum Manufaktura w Łodzi. W sobotę z kolei w tym miejscu - na rynku Manufaktury - odbędzie się zlot EV Klub Polska.

Sam Kongres Nowej Mobilności został zlokalizowany w unikalnej przestrzeni EC1 Łódź, czyli zrewitalizowanej i przebudowanej pierwszej elektrowni w tym mieście. To właśnie tutaj odbędą się wszelkie konferencje i spotkania. Na terenie EC1, wokół "Hali Maszyn" zaplanowano z kolei część ekspozycyjną.

Oczywiście jako patron medialny będziemy na miejscu, aby przybliżyć Wam wiele tematów, które budzą wiele wątpliwości - zarówno Waszych, jak i naszych. autoGALERIA.