KONKURS - Oceń nowe XC90 i wygraj cenne nagrody od Volvo i autoGalerii!

Wiemy, że premiera nowego Volvo XC90 wywołała sporo emocji, w tym również na naszym forum. Wspólnie z Volvo postanowiliśmy dodać jeszcze trochę pikanterii w tym temacie i dodatkowo zachęcić Was do surowej oceny tego modelu. Dla najlepszych mamy cenne nagrody!

Wszystko, co należy zrobić, aby stać się posiadaczem nagród od Volvo, które możecie zobaczyć na zdjęciach obok, to polubienie naszego fanpage, udostępnienie posta konkursowego, ocenienie nowego XC90 i oznaczenie znajomego w komentarzu (szczegóły w regulaminie poniżej). Nic prostszego!

Ale to nie wszystko: macie również wpływ na to, jakie tapety wylądują w doładowaniu z Volvo XC90 w roli głównej. Pod każdym zdjęciem z naszej Pierwszej Jazdy znajdują się przyciski "lubię to" oraz "udostępnij" - wybierzemy te zdjęcia, które zgarną ich najwięcej! Teraz Wy macie władzę!

volvo-xc90-auto-test-2015-5

A żeby była jasność absolutna, poniżej przejrzysty regulamin zabawy.

Regulamin konkursu:

  1. konkurs jest organizowany przez portal autoGALERIA.pl, a fundatorem nagród jest Volvo Car Poland;
  2. warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie naszego fanpage'a na Facebookupubliczne udostępnienie posta konkursowego, opisanie jednym zdaniem nowego Volvo XC90 w komentarzu pod postem oraz zaproszenie do zabawy jednej lub więcej osób poprzez oznaczenie ich w tym komentarzu;
  3. zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową, w skład której wejdzie pięciu redaktorów autoGALERII,
  4. wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 17 lipca 2015 roku na Facebooku oraz na stronie autoGALERIA.pl;
  5. nagrodą główną jest zdalnie sterowany model Volvo XC60 w skali 1:14, nagrodą za drugie miejsce są wodoodporne słuchawki douszne Volvo Ocean Race, a za trzecie - kubek termiczny Volvo w kolorze niebieskim;
  6. po ogłoszeniu wyników konkursu wytypowane osoby będą miały 2 dni na podanie adresu do wysyłki nagród i telefonu kontaktowego w wiadomości prywatnej na Facebooku. Jeśli tego nie zrobią, nagrody przekażemy innym uczestnikom konkursu.

Powodzenia!