"Lamborghini: The Man Behind The Legend". Zobaczcie zwiastun nowego filmu!

Już 18 listopada odbędzie się premiera filmu "Lamborghini: The Man Behind The Legend". Obraz skupi się na postaci Ferruccio Lamborghiniego i jego rywalizacji z Enzo Ferrarim.

Już za nieco ponad dwa tygodnie na srebrny ekran trafi nowy film, który skupi się na unikalnej postaci. "Lamborghini: The Man Behind The Legend" (w Polsce pod samą nazwą Lamborghini) skupi się na postaci Ferruccio Lamborghiniego. Głównym wątkiem będzie sytuacja, która wpłynie na decyzję o rozpoczęciu budowy sportowych aut pod własnym szyldem.

Ten film nie miał łatwej drogi na wielki ekran. Pierwsze plany produkcyjne pojawiły się w 2016 roku, a nad dokładnością scenariusza pieczę sprawował Tonino Lamborghini, syn Ferruccia.

Lamborghini Film 2022

Lamborghini - film. W rolach głównych obsadzono świetnych aktorów

Lamborghiniego zagra Frank Grillo, znany między innymi z roli w Kapitanie Ameryce: Zimowym Żołnierzu i Wojowniku. Enzo Ferrariego zagra Gabriel Byrne. Pozostałych rolach zobaczymy między innymi Mirę Sorvino i Fortunato Cerliniego. Za reżyserię odpowiada z kolei zdobywca Oscara Bobby Moresco.

Film przedstawi życie Lamborghiniego do lat 70.

Akcja skupi się tutaj na rozwoju firmy, nie tylko od strony produkcji traktorów, ale przede wszystkim samochodów sportowych. Kluczowy będzie również spór pomiędzy Ferrarim a Lamborghinim, który doprowadzi do podjęcia decyzji o tworzeniu własnych samochodów.

Na ekranie zobaczymy wiele świetnych samochodów, takich jak klasyczne Ferrari i Lamborghini, Porsche oraz wiele innych.

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej. Premiera zaplanowana jest na 18 listopada.