Niektóre marki mogą się bać. Nowe MG HS wchodzi na rynek w stylowym wydaniu

Ten samochód może namieszać na rynku. Przed Wami nowe MG HS 2025, które lada chwila oficjalnie ujrzy światło dzienne.

  • Nowe MG HS zadebiutuje w Goodwood
  • Ta chińska marka z brytyjskimi korzeniami stawia na unikalny design
  • To może być jedna z ciekawszych propozycji na rynku

Można śmiało powiedzieć, że MG zatrzęsło rynkiem. W wielu krajach ta marka szybko zyskała duże uznanie. We Włoszech na przykład w rok wbiła się do czołowej dziesiątki producentów sprzedających najwięcej samochodów. W Polsce także konsekwentnie rozwija skrzydła, a MG HS jest tutaj koniem pociągowym.

Obecny model niebawem przejdzie na emeryturę. Nowa generacja jest już niemal gotowa do premiery. Poznamy je za kilka dni.

MG HS 2025 stawia na nowy design. Będzie dużo atrakcyjniejsze

Póki co musimy zadowolić się zwiastunami i garścią zaciemnionych zdjęć, ale zdradzają nam one wiele detali. Przede wszystkim widać tutaj odejście od dotychczasowej koncepcji i widać wyraźną zmianę kierunku. HS podąża w kierunku wyznaczonym przez Cyberstera, a także przez modele MG4 i MG3.

MG HS 2025

Front wyróżnią wąskie światła, które wkomponowane są w wyraziste przetłoczenia. Nie sposób nie zwrócić też uwagi na masywniejszą linię boczną, a także na znacznie bardziej kanciasty tył. Tutaj charakterystycznym elementem będzie ledowa listwa, która ciągnie się przez całą szerokość samochodu.

Zmian nie zabraknie także we wnętrzu. Kabina MG HS upodobni się do wspomnianych wyżej modeli, aczkolwiek zaoferuje lepsze rozwiązania i znacznie przyjemniejsze tworzywa. Nie powinno tutaj zabraknąć chociażby miękkich plastików na desce rozdzielczej i na boczkach drzwi.

MG HS 2025

MG HS potencjalnie zyska nowe silniki. W grę wchodzi hybryda

Chińczycy skupili się na opracowaniu nowych konstrukcji. Jedna z nich, 195-konna konstrukcja bazująca na silniku 1.5, pojawiła się już w MG3. Istnieje spora szansa, że ten sam silnik zobaczymy też w HS-ie. Tutaj obok niego mogą pojawić się także inne konstrukcje nowej generacji.

Pewne jest to, że MG nabrało rozpędu i nie chce zwalniać tempa. A to oznacza, że ta marka będzie walczyła o każdego klienta na wielu rynkach. Jeśli zachowa rozsądną cenę produktu, a jego jakość nie rozczaruje, to możemy mieć do czynienia z naprawdę mocnym zawodnikiem.