GP na 50%. MINI wprowadza wersję dla tych, którzy nie dorwali topowego modelu

Chcesz mieć MINI JCW GP, ale nie udało Ci się dorwać wersji z tymi dwoma ostatnimi literami? Cóż, teraz zamawiając nowe auto możesz kupić odmianę GP - choć jest to jedynie pakiet wizualny.

MINI JCW GP to crème de la crème w ofercie tej marki. 306-konna maszyna uwodzi genialnymi właściwościami jezdnymi i fantastycznym charakterem. Jest to także auto dla wybrańców, bowiem na rynek trafi tylko 3000 egzemplarzy, zresztą niezbyt tanich. Jak więc dostać substytut tego modelu? Cóż, rozwiązaniem jest... MINI JCW GP (Pack).

Tutaj chodzi tylko o wygląd

Dlatego też MINI JCW z GP PACK dostało lakier Racing Grey Metallic, który połączono ze srebrnym dachem i czerwonymi wstawkami w grillu. Nie zabrakło tutaj także czarnego wlotu powietrza na masce. W nadkolach znajdziemy 18-calowe alufelgi o wzorze identycznym jak w modelu JCW - charakterystyczne 4-ramienne koła znane z modelu GP są zarezerwowane dla tego modelu. I dobrze, bo przynajmniej nikt ich nie pomyli na ulicy.

GP PACK nie dodaje też efektownego skrzydła nad tylną klapą i czerwonych elementów w przednim zderzaku. Postawiono za to na czarne lakierowane elementy wokół przednich świateł. W tym samym kolorze wykończone są też listwy pod szybami.

Wnętrze? Tutaj zmiany są bardzo dyskretne i ograniczają się do nakładek na pedały i nowych łopatek skrzyni biegów. Cała reszta jest identyczna jak w modelu JCW. Oczywiście mamy też tutaj w pełni użyteczną tylną kanapę - tak więc MINI z pakietem GP zabierze nawet 4 osoby.

MINI z GP PACK dostępne będzie od lipca 2020. Cena tego pakietu nie została jeszcze podana, ale z pewnością nie będzie bardzo wysoka.