Tymczasem w Warszawie - Panek CarSharing wprowadza BMW i8 do oferty

Tego jeszcze nie grali - w Panek CarSharing debiutuje BMW i8. Auto będzie dostępne na wynajem na minuty, choć cena może nieco zaskoczyć.

Panek CarSharing lubi dorzucać do swojej oferty samochody, które raczej do carsharingu nie pasują. Jeep Wrangler, Chevrolet Corvette? To ciekawe wynalazki, które mają przyciągnąć fanów atrakcyjnej motoryzacji. Teraz ofertę zasili kolejna unikalna nowość - to BMW i8.

Za BMW i8 w Panek CarSharing zapłacisz krocie

I nie wynajmiesz go od ręki. Samochód będzie dostępny wyłącznie dla klientów, którzy wydali na przejazdy minimum 2000 zł. Auto trafia do nowej grupy samochodów "Extreme". Ta ma być zasilana kolejnymi unikalnymi wynalazkami. Mówi się między innymi o Mercedes-AMG C 63 czy Lexusie RC F.

Wróćmy jednak do BMW i8. Aby wynająć ten samochód, poza wyjeżdżonymi godzinami trzeba przygotować zapas gotówki. Każdy kilometr kosztuje 4,99 zł, a minuta jazdy to 3,99 zł. Minuta postoju wyceniona została natomiast na 1,99 zł. Oznacza to więc, że przejażdżka i8 tania nie będzie.

Panek Carsharing

Panek CarSharing podkreśla też, że auto ma specjalny monitoring. Ma on wyłapywać wszelkie próby nieprawidłowego użytkowania. Sugeruję więc nie dotykać przełącznika od ESP, gdyż telefon z Panka będzie gwarantowany.

To nie jedyna nowość w Panku

Firma ta do oferty w Warszawie wprowadziła też Lexusa RC 300h. Model ten oferowany jest w ramach gamy Unique. Oznacza to, że każdy kto wydał 500 zł w aplikacji może zdecydować się na przejazd tym samochodem.

Ofertę poszerzono także o grupę Cargo, w której debiutuje Renault Master. To atrakcyjna propozycja dla tych, którzy szukają dużego samochodu do transportu rzeczy. Pilotażowo Mastery dostępne będą tylko w Warszawie - dopiero za jakiś czas zadebiutują w innych miastach.