Dzień dziecka w Panek Carsharing. Corvette C3 i Trabant dołączają do oferty

Miłego dnia dziecka życzy Wam Panek Carsharing - od dzisiaj w Warszawie możecie wypożyczyć Corvette C3 i... Trabanta. To nowe auta z gamy "Unique".

Nie od dzisiaj wiadomo, że Panek Carsharing bawi się w ciekawe samochody. Oferta tej firmy rośnie z dnia na dzień. Co ciekawe nawet uszkodzone auta zastępowane są równie intrygującymi. I tak np. po wypadku Jeepa Wranglera (nowego), zastąpił go model z 1992 roku. Teraz także można wypożyczyć coś z zupełnie innej bajki - Chevroleta Corvette C3 i Trabanta.

Panek Carsharing

Panek Carsharing - Corvette i Trabat. Ile to kosztuje?

Obydwa samochody póki co dostępne będą w Warszawie. Stawki za wynajem są tutaj skrajnie różne. Corvette C3, z racji unikalnego charakteru, jest znacznie droższe. Za minutę jazdy zapłacicie 2 zł, zaś każdy pokonany kilometr to 3 zł. Postój? Złotówka za minutę. Przygotujcie więc lepiej zapas gotówki.

Trabant jest na szczęście znacznie tańszy. Popularna "mydelniczka" będzie Was kosztowała 0,80 zł za minutę jazdy. Dokładnie tyle samo zapłacicie za każdy kilometr. Postój? Tutaj cena spada do 0,2 zł za minutę.

Panek Carsharing - 20 modeli aut, 150 miast

W ramach wspomagania społeczeństwa podczas pandemii COVID-19, Panek Carsharing zdecydowało się na rozprowadzenie floty aut na całą Polskę. Aktualnie samochody tej firmy są w 150 miastach, choć gdzieniegdzie sytuacja wygląda kuriozalnie. Otóż firma chwali się dostępnością aut, aczkolwiek w niektórych miejscowościach jest tylko... jedno auto. Taka sytuacja ma miejsce m.in. w Kołobrzegu czy Sieradzu. Trudno więc powiedzieć, czy przynosi to faktyczną korzyść, czy też chodziło jedynie o wizerunkowy pokaz.