Pontiac Trans Am nowym autem w Panek Carsharing

A tego to jeszcze nie grali. Panek Carsharing lubi nas zaskakiwać, ale tym razem poszaleli. W ofertę włączony został Pontiac Trans Am.

Panek Carsharing od dawna zapowiadał wejście kolejnych ciekawych aut do oferty wynajmu na minuty. Obok aut historycznych miał pojawić się typowy "amcar". I nie rzucali słów na wiatr - ofertę zasili Pontiac Trans Am.

Pontiac Trans Am w Panek Carsharing. Jak wypożyczyć ten samochód?

Pontiac Trans Am w Panek Carsharing będzie dostępny od 21 grudnia 2019 od godziny 12. Samochód będzie czekał na pierwszego szczęśliwca pod siedzibą firmy przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Podobnie jak przy innych autach, wypożyczenie samochodu będzie odbywało się z poziomu aplikacji. Wystarczy znaleźć pojazd, zaznaczyć go i rozpocząć rezerwację a następnie wynajem.

Firma nie pochwaliła się jeszcze kosztami wynajmu takiego pojazdu, ale te z pewnością będą zbliżone do innych aut "historycznych". Oznacza to 80 groszy za minutę i 80 groszy za każdy przejechany kilometr. Wynajem na dobę to wydatek na poziomie 1500 zł.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to w przypadku każdego auta obowiązuje ta sama umowa, która zawierana jest automatycznie przy wypożyczeniu samochodu. Jej treść można znaleźć w aplikacji lub na stronie operatora.

Jakie auta w ofercie ma Panek Carsharing?

Firma ta oferuje aktualnie ogromną flotę aut, którą można znaleźć m.in. w Warszawie, Krakowie czy Lublinie. W ofercie bryluje Toyota Yaris, ale gama wciąż jest rozszerzana. Toyoty C-HR, Seaty Arona, Mercedesy GLA i Toyoty Corolle także zasiliły szeregi tej firmy.