Targi Poznań Motor Show odwołane. Powód? Oczywiście koronawirus

Targi Poznań Motor Show zostały odwołane - tak donoszą źródła zbliżone do organizatora targów. Powodem jest oczywiście koronawirus.

Targi Poznań Motor Show w ciągu ostatnich lat stały się naprawdę atrakcyjną i ciekawą imprezą, która przyciąga coraz większe grono zainteresowanych. Tegoroczne wydanie miało być rewolucyjne - organizatorzy postawili na promowanie elektromobilności. Impreza jednak niestety się nie odbędzie - źródła zbliżone do organizatora i wystawców oraz sam organizator potwierdzają, że targi zostały odwołane.

Poznań Motor Show

Powodem jest koronawirus

Organizatorzy stwierdzili, że zagrożenie koronawirusem jest zbyt duże. Dlatego też podjęto szybką i odważną decyzję dotyczącą rezygnacji z tegorocznego wydania Poznań Motor Show.

Targi Poznań Motor Show 2020 zostały przełożone na nowy termin: 18-21 czerwca

W tym roku ze względu na tematykę "Droga do elektromobilności", targi w Poznaniu miały przyjąć nową formę. Wielu producentów postawiło na mniejsze i przyjaźniejsze ekspozycje, które mają na celu edukację ludzi w temacie zelektryfikowanej motoryzacji.

Koronawirus wpływa na kolejne imprezy

Geneva Motor Show czy Mobile Congress w Barcelonie to nie jedyne imprezy odwołane ze względu na szerzącego się wirusa. W Genewie odwołano także kwietniowe targi zegarków, a w Chinach pekiński salon samochodowy.