Toyota GR Yaris powróci do sprzedaży. 300 aut gna do Polski

Toyota GR Yaris jest przedmiotem wielu szalonych spekulacji, a ceny używanych egzemplarzy osiągają abstrakcyjny poziom. Teraz się to zmieni - 300 nowych egzemplarzy jedzie do Polski.

Jeśli bardzo chcieliście kupić to auto jako nowe, to mamy dla Was dobrą wiadomość - jeszcze się nie spóźniliście. Jak donosi autokult.pl, Toyota GR Yaris powróci do polskiej oferty. Nad Wisłę dotrze 300 egzemplarzy tego samochodu w atrakcyjnych wersjach i w bardzo dobrych cenach. Możecie więc spodziewać się, że kolejki w salonach będą duże, a wszystkie auta rozejdą się w trybie ekspresowym.

Toyota GR Yaris budzi wiele emocji i jest niezwykle pożądana. 300 kolejnych egzemplarzy powinno zaspokoić potrzeby rynku

Na polski rynek przydzielono dodatkową pulę 300 egzemplarzy - twierdzi Autokult powołując się na dealera Romanowski. Będą one dostępne w kilku wariantach wyposażeniowych.

Toyota GR Yaris Cena Polska

Ofertę otwiera wersja Dynamic, która wyceniana jest na 172 900 złotych. Do niej dostępne będą dwa pakiety - Sport i VIP. W przypadku pierwszego z nich cena sięgnie 191 900 złotych, ale tutaj dostajemy najbardziej zaawansowany napęd na cztery koła. Wariant VIP stawia dodatkowo na jeszcze lepsze wyposażenie i ma kosztować 193 900 złotych.

GR Yaris to ulubieniec tunerów. Ten silnik ma ogromne możliwości

Japończycy rozpracowali już 3-cylindrową jednostkę i wyciskają z niej naprawdę wiele. Na seryjnej turbosprężarce da się tutaj uzyskać nawet 400 KM.

To jednak tylko rozgrzewka, gdyż EKanooRacing z Bliskiego Wschodu wycisnęło tutaj aż 550 KM. Oczywiście modyfikacje są bardzo zaawansowane w tym przypadku, niemniej taka moc w małym hothatchu robi niesamowite wrażenie.

Kiedy Toyota GR Yaris znowu pojawi się w ofercie?

Oficjalny komunikat ze strony marki powinien pojawić się w najbliższych dniach. Szykujcie więc gotówkę, gdyż może to być świetny prezent pod choinkę - zwłaszcza dla fanów czteropędnych małych aut.