I cyk, wchodzi pakiet M Performance dla BMW Serii 2 Gran Coupe

Jak zwykle tuż po premierze nowego BMW otrzymujemy od razu pakiet M Performance. Jak to wygląda w BMW Serii 2 Gran Coupe?

Pakiety M Performance stały się bardzo popularnym dodatkiem do wielu modeli BMW. Seria 2 Gran Coupe M Performance nie będzie tutaj wyjątkiem - z pewnością szybko zobaczymy na ulicach podrasowane egzemplarze.

M Performance, czyli na sportowo

Pakiet M Performance dla BMW Serii 2 Gran Coupe obejmuje szereg elementów. Przede wszystkim jest to czarny grill wykończony w połysku, który można zestawić z nakładkami na lusterka z włókna węglowego. Ciekawostką jest natomiast spoiler na klapie bagażnika. Mała lotka wygląda na stricte ozdobny element, ale według BMW zmniejsza unoszenie się tylnej części nadwozia i zwiększa przyczepność. Klienci marki mogą też wybrać jeden z czterech wzorów 18 lub 19-calowych felg, które są lżejsze i wytrzymalsze od standardowych kół. Na liście opcji jest także sportowy wydech z efektowniejszymi końcówkami.

W kabinie możemy dołożyć kierownicę obszytą skórą i alcantarą, która posiada czerwony znacznik na godzinie 12 (w centralnym położeniu). Łopatki do zmiany biegów (za kierownicą) także mogą być wykonane z włókna węglowego. Do tego dostępne są dedykowane listwy, nakładki wewnętrzne i projektory wyświetlające dedykowane logo M Performance.