Wow! Chevrolet Corvette C3 dołącza do oferty Panek CarSharing

Tak, dobrze przeczytaliście. Chevrolet Corvette C3 dołącza do oferty Panek CarSharing. To kolejne auto z gamy "Unique", dodane w ramach uczczenia 20-lecia firmy.

Można być w lekkim szoku. Debiut Poloneza w carsharingu był już dużym zaskoczeniem. A dalej zrobiło się jeszcze ciekawiej - Fiat 126p, Fiat 125p, Syrena i Pontiac Trans Am to jedne z wielu aut w ofercie tej firmy. Teraz Chevrolet Corvette C3 dołącza do oferty Panek CarSharing. Auto wyjedzie na ulice w marcu.

Panek świętuje swoje dwudziestolecie

W tym roku firma Panek obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Rozszerzanie gamy unique jest więc jednym ze sposobów na świętowanie. W tym roku łącznie ma pojawić się aż dwadzieścia takich samochodów.

Chevrolet Corvette C3 w Panek CarSharing to tylko rozgrzewka

Wszystko wskazuje więc na to, że w tym roku zobaczymy jeszcze wiele innych ciekawych aut. Jak już wspominałem kilka dni temu plotki głoszą o Mercedesie-AMG C 63 oraz innych intrygujących samochodach. Niedawno ogłoszono też, że carsharing w Warszawie zasili... Jeep Wrangler. To raczej mało praktyczne auto, ale wizerunkowo na pewno bardzo atrakcyjne.

Chevrolet Corvette Panek Carsharing

Tu nie chodzi o carsharing a o wizerunek

Jakby nie patrzeć Panek robi kawał świetnej roboty z takimi autami. Wiele osób poluje na te ciekawe propozycje dla czystej przyjemności przejażdżki - nie chodzi tu o codzienne poruszanie się po mieście.

W tej chwili w standardowej ofercie Panek CarSharing znajdziemy Toyotę Yaris, Seata Aronę, Toyotę Corollę Hybrid, poprzednią generację Corolli, elektrycznego Smarta, Toyotę C-HR i Mercedesa GLA.