Jeep Wrangler dołącza do oferty Panek CarSharing. Duża niespodzianka?

Jeep Wrangler w Panek CarSharing? Tak, takie auto niebawem dołączy do oferty tej firmy. To duża niespodzianka, ale na pewno nie ostatnia!

Firma Panek absolutnie szaleje w swojej ofercie aut współdzielonych. Do podstawowych Yarisów dołączyło wiele innych modeli, takich jak Toyota Corolla, Toyota C-HR, Seat Arona czy Mercedes GLA. Jest także oferta aut z grupy "unique". Mowa tu o Polonezie, Fiacie 125p, Maluchu, Syrenie czy Pontiacu Trans Am. Teraz Jeep Wrangler także będzie dostępny w Panek CarSharing.

Auto dołączy do oferty w najbliższym czasie

Póki co Panek pochwalił się swoją nowością na Facebook'u. Auto początkowo dostępne będzie w Warszawie, lecz zapewne w nieodległej przyszłości zostanie przeniesione do innego miasta. Tak samo uczyniono z innymi autami z tej grupy. Fiat 125p jeździ teraz w Lublinie, a Polonez w Trójmieście. Pontiac Trans Am Także wybiera się w podróż do jednego z miast, w których obecna jest ta firma.

Jeep Wrangler w Panek CarSharing to zaskakująca propozycja, bowiem gama "Unique" opierała się głównie na starych autach. Panek podkreśla, że to nie jest ostatnie słowo w tym temacie i niebawem gama poszerzy się o jeszcze jedno auto, nawet dużo bardziej atrakcyjne. Plotki głoszą, że może to być Mercedes-AMG C 63. Obawiamy się jednak, że z takim autem kierowcy mogą sobie... nie poradzić.

Ceny wynajmu Jeepa Wranglera nie są jeszcze znane. Będą jednak z pewnością wyższe niż w przypadku innych aut.