KIA Stinger (2021) po liftingu w Polsce tylko w wersji GT. Cena miło zaskakuje

Lifting przynosi wielkie zmiany w ofercie tego auta - KIA Stinger dostępna będzie teraz tylko w wersji GT. Cena pozostała jednak na rozsądnym poziomie.

KIA Stinger GT to bardzo kompetentne i kompletne auto. Bogate wyposażenie i mocne V6 pod maską tworzą zestaw, który jest kuszący dla wielu osób. Odświeżony model zyskał szereg modyfikacji, dzięki którym sportowa KIA stała się jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją.

Nowa KIA Stinger GT (2021) - od 239 990 zł

Najnowsze wcielenie Stingera, choć lepiej wyposażone, wcale nie jest droższe. Koreańska firma zdecydowała się na utrzymanie atrakcyjnej ceny, która jest jednym z argumentów stojących za zakupem tego auta. Tutaj na pokładzie znajdziemy między innymi zamszowo-skórzaną tapicerkę, nowoczesny system multimedialny UVO z ekranem 10,25 cala czy zestaw systemów bezpieczeństwa.

KIA Stinger

Jedną z czterech opcji jest Pakiet Premium. W jego skład wchodzi asystent martwego pola z nową funkcją zmiany pasa ruchu w przypadku ryzyka kolizji, monitoring martwego pola z wyświetlaniem obrazu na zestawie wskaźników, system monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania z nową funkcją automatycznego zatrzymania, system bezpiecznego wysiadania, system monitorowania otoczenia pojazdu z kamerą 360 stopni oraz indukcyjna ładowarka. Drugą opcję stanowią skórzane fotele obszyte skórą Nappa, dodatkowo wentylowane. Za to zapłacimy tylko 3 000 zł.

Do wyboru mamy także szyberdach (4 000 zł), lub lakier metalizowany w cenie od 3 000 do 4 000 zł (droższy jest odcień Chroma Red Metallic).

Wersja GT, czyli tylko jeden silnik

Sercem tego auta będzie jednostka 3,3 V6 T-GDI, która generuje 370 KM. Sparowana jest ona z 8-biegowym automatem i napędem na cztery koła. Z oferty znika dwulitrówka i diesel - wszystko ze względu na normy emisji spalin. Odświeżona KIA Stinger wyróżnia się delikatnie zmienionym pasem przednim i innymi tylnymi lampami. W kabinie znajdziemy lepsze materiały wykończeniowe i atrakcyjne podświetlenie ambientowe, które tworzy tutaj sympatyczny nastrój.