Renault Espace po liftingu wycenione. Startuje od... 170 000 zł (bez stówki)

Odświeżone Renault Espace wjeżdża do Polski. Tanio nie będzie - bazowy wariant ZEN wyceniono na okrągłe 169 900 zł. Co dostaniemy za takie pieniądze?

Renault Espace może i ma już policzone dni swojego żywota, ale jeszcze nie znika z rynku. Do sprzedaży trafił właśnie odświeżony wariant tego modelu, wyróżniający się szeregiem nowych elementów wyposażenia. Stylistyka została delikatnie odświeżona, ale najwięcej zmian znajdziemy we wnętrzu.

Zagościły tutaj między innymi nowe cyfrowe zegary (ekran 10,2-cala) oraz system multimedialny EasyLink, z ekranem 9,3-cala. Miłą odmianą jest również wprowadzenie bardziej klasycznego w wyglądzie i łatwiejszego w obsłudze panelu klimatyzacji.

Renault Espace - co nowego?

Przede wszystkim zagościły tutaj elementy, które zwiększą komfort podróżowania. Są to między innymi matrycowe światła LED MATRIX i dopracowany tempomat adaptacyjny z funkcją utrzymywania pasa ruchu. Co ciekawe niezależnie od wersji samochód ten będzie sprzedawany ze szklanym dachem, który rozświetli wnętrze.

Renault Espace - wersja ZEN za 169 900 zł

W tej cenie dostaniemy bazową wersję ZEN z silnikiem 2.0 dCi o mocy 200 KM. To będzie jedna z dwóch jednostek napędowych oferowanych w tym modelu. Drugą opcją pozostaje silnik benzynowy 1.8 TCe, który oferuje 225 KM. 160-konny diesel nie trafi do Polski.

W wersji ZEN znajdziemy światła LED Pure Vision, system EasyLink z ekranem 9,3 cala, zegary z 7-calowym wyświetlaczem, tapicerkę ze skóry i tkaniny, elektrycznie sterowany fotel kierowcy, kamerę cofania i komplet czujników.

Co ciekawe cena wersji Initiale Paris została zrównana dla obu wersji silnikowych.Wariant Blue dCI 200 KM i TCe 225 KM kosztuje równo 193 400 zł.