AC Schnitzer dobrało się do BMW Serii 4. To dobry zestaw modyfikacji

AC Schnitzer wreszcie wzięło na warsztat nowe BMW Serii 4. Dorzucono mu odrobinę sportowych dodatków, dzięki którym model ten nabrał więcej charakteru.

AC Schnitzer niezmiennie bawi się w tuning BMW i wciąż robi to dobrze. Nowa Seria 4 idealnie to pokazuje. Wielkie nerki dobrze zgrały się z przygotowanym zestawem modyfikacji, który podkreśla sportowy charakter tego auta. To i tak dopiero rozgrzewka, gdyż kompletny zestaw dla tego modelu zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, w lutym.

BMW Serii 4 podkręcone przez AC Schnitzer

Nowością są tutaj chociażby felgi o charakterystycznym wzorze. Niemiecki tuner sprzedaje je w rozmiarze 19 i 20-cali. Nie zabrakło tutaj także dokładek progów bocznych i przedniego zderzaka, dobrze komponujących się z linią nadwozia. Efektownie prezentują się także nowe końcówki układu wydechowego, znacznie ciekawsze w modelu 430i niż w M440i.

AC Schnitzer BMW 4 G22 AC Schnitzer BMW 4 G22

W drodze są kolejne elementy poprawiające wygląd i aerodynamikę - będą one nieco bardziej "wulgarne" wizualnie, tak więc traktujcie to jako przedsmak pełnych możliwości niemieckiej firmy. Auto obniżono też o 30 mm sportowego zawieszenia w tym modelu.

W kabinie znajdziemy aluminiowe nakładki na pedały i podstopnice, większe i wygodniejsze łopatki oraz specjalny uchwyt na kluczyk, który wykonano z włókna węglowego.

Modyfikacje mechaniczne także są na tapecie

AC Schnitzer przygotowuje pełny komplet zawieszenia do modelu 430i i M440i. "Czwórka" dostanie także specjalnie przygotowany chip, który zwiększy moc w każdym z wymienionych wariantów. W lutym ofertę wzbogaci również układ wydechowy, który serwować będzie znacznie przyjemniejszą ścieżkę dźwiękową.