Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu Gran Turismo. "Wygląda naprawdę dobrze!"

Gran Turismo podąża dokładnie taką samą drogą, jaką przebył główny bohater filmu o tym tytule. Ze świata cyfrowego trafi niebawem na wielki ekran, pokazując losy człowieka, który dzięki GT Academy stał się cenionym kierowcą wyścigowym.

O serii Gran Turismo można mieć różne opinie, ale jedno jest pewne - to właśnie ten symulator rozpalił miłość do motoryzacji u milionów osób. Kiedyś wydawać się mogło, że zawsze będzie to tylko sfera cyfrowa. Ta staje się coraz lepsza, ale pozostaje ograniczona do konsoli. Nikt nie spodziewał się, że Sony, studio Polyphony Digital i Nissan stworzą akademię, która wyciągnie sprzed monitorów najlepszych kierowców i da im szansę na prawdziwą rywalizację w wyścigach.

Teraz ta ścieżka stała się podstawą scenariusza filmu w reżyserii Neila Blomkampa, który na ekrany kin wejdzie już w sierpniu. Zobaczcie czego możemy się spodziewać!

Gran Turismo - film. To historia sukcesu Janna Mardenborougha

Można śmiało powiedzieć, że Mardenborough przeszedł drogę, o której marzą dziesiątki tysięcy osób. W czasach nastoletnich całe godziny poświęcał na rywalizację w Gran Turismo. Sukcesy, które osiągał w świecie wirtualnym zachęciły go do wzięcia udziału w eliminacjach do Gran Turismo Academy. Cała reszta jest już historią, której nie będziemy zdradzać przed premierą filmu.

Gran Turismo 2023 film

Kto jednak obserwuje motorsport ten wie, że Jann odniósł szereg mniejszych i większych sukcesów. Późny debiut w motorsporcie nie dał mu szans na odniesienie wielkich sukcesów w kierunku rywalizacji w F1. Mardenborough pokazał jednak pazura w innych seriach i miło zaskoczył wiele osób.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun filmu Gran Turismo

Właśnie ta droga Mardenborougha będzie głównym wątkiem w filmie. Zobaczymy tutaj ścieżkę, którą pokonał nastolatek z Wielkiej Brytanii, zamieniając kierownicę przed telewizorem na kierownicę w wyścigowym Nissanie GT-R.

Nie zabraknie tutaj rywalizacji, emocji i szybkiej jazdy po najwspanialszych torach wyścigowych. Neil Blomkamp zapowiada wykorzystanie ujęć w stylu Gran Turismo, aby nawiązać do symulatora.

W obsadzie zobaczymy wiele znanych osób

Pojawi się tutaj Orlando Bloom, David Harbour, Geri Halliwell Horner (była członkini Spice Girls, prywatnie żona Christiana Hornera z Red Bulla), Archie Madekwe (w roli Janna Mardenborougha) oraz Dijmon Hounsou.

Oficjalna premiera tego filmu zaplanowana jest na sierpień. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i odhaczyć ten miesiąc w kalendarzu.