Jaguar I-Pace w Polsce od 354 900 zł [cennik]

Polscy klienci właśnie przyglądają się I-Pace'owi na targach w Poznaniu, a tymczasem Jaguar opublikował już cennik swojego całkowicie elektrycznego crossovera. Wersja S debiutuje od 354 900 zł.

Jaguar I-Pace to elektryczny crossover napędzany 400-konnym silnikiem elektrycznym, z baterią 90 kWh, który do 100 km/h ma przyspieszac w 4,8 sekundy i mieć średni zasięg przekraczający 400 km (średnie zużycie energii na poziomie 21,2 kWh/100 km). Samochód jest rozmiaru przeciętnego SUV-a (niecałe 4,7 metra długości), choć w środku, dzięki potężnemu rozstawowi osi (2,99 m) może okazać się bardzo przestronny. Również bagażnik wg Jaguara będzie bardzo "rodzinny" (638 l).

Jaguara będzie można zamówić w jednym z dwunastu lakierów, z jednym z pięciu wzorów felg oraz 21 konfiguracjach kolorystyczno-materiałowych wnętrza.

I-Pace na polskim rynku dostępny będzie w czterech wersjach: S, SE,HSE oraz limitowanej First Edition, wyposażonej niemal we wszystko co jest dostępne.

Już w podstawowym wyposażeniu znajdziemy napęd na cztery koła (średnica felg to 20"), przednie lampy LED, dwustrefową klimatyzację, system nagłośnienia Meridian, nawigację, kamerę cofania, aktywnego asystenta parkowania, system rozpoznawania znaków drogowych, czy wykrywania ruchu przecinającego drogę cofania. Lista wyposażenia dodatkowego jest oczywiście bardzo długa i obejmuje zarówno lepsze audio, większą ilość asystentów, jak i szeroką listę wyposażenia z zakresu komfortu (sterowanie fotelami, tapicerki, czterostrefowa klimatyzacja), pneumatyczne i adaptacyjne zawieszenie, a także światła Matrix LED.

wersja: S SE HSE First Edition
cena: 354 900 zł 389 900 zł 419 900 zł 469 900 zł

Samochód już można zamawiać w salonach.