Toyota Supra nie wywinęła się mackom Liberty Walk. Wygląda kosmicznie!

Znane z szalonego tuningu Liberty Walk przygotowuje właśnie pakiet dla Toyoty Supry. Jak zapewne się domyślacie jest "bardzo tłusto".

Toyota Supra szybko stała się ulubieńcem tunerów. Jak się okazuje nie tylko łatwo ją zmodyfikować mechanicznie, ale też jest wdzięczną modelką do zmian wizualnych. Wiele firm z Europy, USA czy Japonii przygotowało swoje pakiety tuningowe, lecz nikt nie posunął się tak daleko jak Liberty Walk. Zobaczcie sami.

Liberty Walk Toyota Supra - grubo, tak po prostu

Jeśli spojrzycie na inne projekty tej firmy, to od razu zrozumiecie o co tutaj chodzi. Ma być nisko, szeroko, kontrowersyjnie i efektownie. Wszystkie elementy są bardzo dopracowane i całkowicie zmieniają wizerunek tego modelu. Jeśli jesteście fanami tuningu typu stance, a impreza Raceism to Wasz drugi dom, to modyfikacje od Liberty Walk będą dla Was kuszące.

Liberty Walk - do wyboru jest kilka pakietów

Każdy jest oczywiście bardzo drogi, głównie ze względu na świetną jakość wykonania. Bodykit składa się z dokładek zderzaków i progów, poszerzeń nadwozia oraz tylnego skrzydła. Najtańszy wariant kosztuje około 15 000 dolarów i wykonany jest z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym. Droższą opcją, bo kosztującą już 16 000 dolarów jest zestaw z plastiku wzmacnianego włóknem węglowym.

Liberty Walk

Za 18 000 dolarów dostaniemy ten sam pakiet wraz z nową maską, która dopasowana jest do całego zestawu modyfikacji. Oczywiście mówimy tutaj o konfiguracji z włóknem szklanym. Przy wyborze solidniejszego CFRP trzeba zapłacić już blisko 20 000 dolarów.

A to dopiero rozgrzewka, gdyż do tego wszystkiego należy dorzucić jeszcze odpowiednio niskie zawieszenie, koła i opony. W 30 000 dolarów na upartego się zmieścicie, ale będzie to spore wyzwanie. Jak widać więc taki tuning wciąż pozostaje drogą zabawą.