tuning i modyfikacje

Suzuki Jimny jak Mercedes Klasy G. Japoński tuner zestawił ze sobą swoje dzieła

Japończycy pokochali nowe Suzuki Jimny. Znany tuner Liberty Walk postanowił przykładowo upodobnić ten model do swojej Klasy G.

To jak sweter, który wrzuciliście do prania w zbyt wysokiej temperaturze. Suzuki Jimny po przeróbkach Liberty Walk wygląda jak ich Mercedes Klasy G w skali 1:2. Obydwa auta korzystają z identycznych elementów, które oczywiście na potrzeby Jimniego zostały odpowiednio zmniejszone. Identycznie stylizowane zderzaki, podobne felgi, nakładki na dach oraz lakierowanie sprawiają, że laik może z daleka pomylić ze sobą te samochody.

Najwięcej różnic jest oczywiście w linii bocznej – Jimny jest bowiem trzydrzwiowym samochodem. Patrząc na tył można mieć już jednak więcej wątpliwości. Tutaj Liberty Walk naprawdę wykonało kawał świetnej roboty, przygotowując identyczne obudowy koła zapasowego. Nawet tak zwana „lista sponsorów”, czyli naklejki firm, których części wykorzystano, zostały identycznie przyklejone do tylnej szyby.

Liberty Walk będzie oferowało taki pakiet dla swoich klientów. W Europie go na pewno nie uświadczymy, ale w Japonii może stać się popularnym wyborem – tym bardziej, że w Kraju Kwitnącej Wiśni wszyscy kochają tuning.

Dyskusja

komentarzy