tuning i modyfikacje

Brabus B25

W pół do AMG. Brabus podrasował Mercedesa A 250

To nie jest poziom Mercedesa-AMG A 35, ale dzieło Brabusa do wolnych również nie należy.

Otóż Brabus zaczął tuning Mercedesa Klasy A od wersji A 250, czyli topowej „benzynówki”, która nie należy jeszcze do rodziny AMG. Dzięki zastosowaniu pakietu PowerXtra, wersja ta zyskała 46 KM i 80 Nm, przez co finalnie legitymuje się mocą wynoszącą 267 KM i 430 Nm. Sprint do setki to 5,9 sekundy, zaś prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Co ciekawe pakiet ten dostępny jest zarówno dla przednionapędowej wersji jak i odmiany 4MATIC.

Brabus B25

Oczywiście Brabus przygotował też pakiet stylistyczny, dzięki któremu Klasa A stała się zdecydowanie bardziej zadziorna wizualnie i przypomina nieco model A 35. Znajdziemy tu dokładkę przedniego zderzaka, nowe progi, zmodyfikowany tylny zderzak, 20-calowe felgi aluminiowe oraz masywny spoiler nad tylną klapą. We wnętrzu pojawiły się z kolei aluminiowe nakładki na pedały, zaś bardziej wymagający klienci mogą wybrać dodatkowe elementy, takie jak obszycia z alcantary i skóry, welurowe dywaniki czy nakładki na progi.

To nie jest ostatnie słowo Brabusa w temacie Klasy A – producent zapowiedział, że pracuje nad pakietami dla wersji wysokoprężnej oraz dla modelu A 35 z rodziny AMG.

Dyskusja

komentarzy