Najszybsze stylowe buty świata robi Puma. Z Porsche. I po muzeum chodzisz w nich za darmo

Porsche można jeździć, ale teraz w Porsche można też chodzić - a pomaga w tym Puma. Te unikalne buty powstały na szczególną okazję i będą nie lada rarytasem dla fanów marki. Trzeba się jednak spieszyć.

Marki motoryzacyjne celebrują ważne okazje w coraz ciekawsze sposoby. Oklepane tematy, takie jak "limitowane edycje aut", kręcą już mniejsze grono osób. Co więc powiedzie na buty? Porsche i Puma stworzyły unikalną linię obuwia Puma x Porsche Suede RS 2.7, która jest hołdem dla Porsche 911 Carrera RS 2.7.

To są buty, które naprawdę chcemy mieć. Puma x Porsche Suede RS 2.7 wyglądają kapitalnie

Niemcy usiedli wspólnie z projektantami Pumy do rysowania i stworzyli naprawdę proste wizualnie i ponadczasowe "sneakery". Nie są to też produkty masowe.

Puma x Porsche Suede RS 2.7

Na rynek trafi 10 wariacji kolorystycznych, będących dokładnym odzwierciedleniem malowań, w których oferowano 911 Carrera RS 2.7. Co więcej, z każdej konfiguracji dostępnych będzie tylko 500 par takich butów. Tym samym trzeba się spieszyć, gdyż na rynek trafi dokładnie 5000 par i raczej szybko zostaną one wykupione przez fanów marki.

Co więcej, czarno-pomarańczowa i biało-czarna konfiguracja trafią odpowiednio na rynek holenderski i japoński. Pozostałe kraje muszą zadowolić się więc ośmioma wersjami barw.

Wybór modelu Puma Suede również nie jest przypadkowy. Te buty także wypuszczono w pierwszym wydaniu w bardzo limitowanej liczbie 307 par, co było hołdem dla olimpijczyka Tommiego Smitha. Dokładnie taki numer widniał bowiem na jego koszulce.

Puma x Porsche Suede RS 2.7

Każda para butów ma unikalny numer i dyskretną sygnaturę przypominającą o pochodzeniu

Na języku znajdziemy numer seryjny pary oraz logotyp Porsche. Z boku znajduje się zaś napis Porsche Carrera RS 2.7. Logo RS 2.7 pojawia się także z tyły każdego buta.

Kupując te buty zyskujecie także pewien ciekawy przywilej

Choć przyda się on głównie mieszkańcom Stuttgartu. Otóż kupując te buty dostajecie darmowy dostęp do Muzeum Porsche w Zuffenhausen. Jest jednak pewien haczyk, który może być lekkim rozczarowaniem. Otóż do muzeum wejść będziecie mogli jedynie w tym roku.

Jeśli macie w kieszeni luźne 120 euro, to możecie już zamówić te buty. Fani marki i posiadacze Porsche bez wątpienia rzucą się na dostępne pary. Tym bardziej, że nie ma nic lepsze niż wycieczka własnym Porsche do muzeum marki, w idealnie dobranych butach.