Range Rover Evoque dołącza do oferty Panek Carsharing

Panek Carsharing szykuje kolejną nowość w carsharingu. Ofertę uzupełni Range Rover Evoque, co jest dość nietypowym wyborem jak na współdzielone auto.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Panek Carsharing lubi odlotowe samochody w swojej ofercie. Kiedy zaczynali od Toyoty Yaris nikt nie spodziewał się, że w kolejnych miesiącach funkcjonowania usługi dołączane będą kolejne samochody.W tej chwili Panek zapewnia dostęp aż do 16 różnych modeli. Ostatnią nowością był Nissan Leaf, który uzupełnia ofertę samochodów elektrycznych, opierającą się do tej pory na elektrycznych Smartach.

Teraz na wynajem dostępny będzie także Range Rover Evoque

Najmniejszy Range Rover to duże zaskoczenie, aczkolwiek w przypadku tej firmy nic już nas nie dziwi. Wszak mówimy o carsharingu, gdzie w ofercie jest Polonez, Fiat 126p i 125p czy Pontiac Trans Am. W drodze jest także Chevrolet Corvette C3, który zasili ofertę "Unique".

O Range Roverze jeszcze nie wiemy w zasadzie nic. Wysłaliśmy zapytanie do przedstawicieli Panek CS z prośbą o informację dotyczącą ceny wynajmu oraz specyfikacji samochodu.

Jakie auta znajdziemy w Panek Carsharing?

Poza nowością w postaci Evoque'a firma Panek oferuje Seata Aronę, Toyoty Corolle (dwóch generacji), Yarisy, C-HR-y, Leafy, Smarty EQ i Mercedesy GLA. Poza tym gama "unique" składa się z Jeepa Wranglera, Fiata 125p i 126p, Poloneza Caro, Syreny i Pontiaca Trans Am.

Panek obiecuje, że swoją gamę zasili kolejnymi autami. Jakimi? Trudno powiedzieć, ale po tej firmie można spodziewać się absolutnie wszystkiego.