Land Rover Defender 90 z LEGO jest fenomenalny. To początek nowej linii ICONS

Oznaczenie LEGO 10137 będzie za chwilę marzeniem wielu osób. Land Rover Defender 90 znowu może stanąć na Waszej półce - tylko tym razem w klasycznym wydaniu. To początek nowej linii Icons, do której trafią różne wspaniałe maszyny.

Jeśli kochacie LEGO, to będzie to dla Was doskonała informacja. Land Rover Defender 90 powraca na rynek w nowej postaci, jeszcze lepszej i ciekawszej. Zestaw LEGO Icons 10317 przyniesie nam fantastycznego klasycznego Defendera w najlepszej postaci. To będzie bez wątpienia doskonały prezent dla wielu osób.

Land Rover Defender 90 z LEGO jest jednym z najbardziej dopracowanych modeli

Trzeba przyznać, że duńska firma włożyła tutaj dużo serca w projekt tego zestawu. Zachowano w nim nie tylko dbałość o wygląd, ale i o detale.

Przede wszystkim wyróżnikiem jest świetnie odwzorowane nadwozie, które ma lakier typowy dla wczesnych Defenderów. Nie zabrakło tutaj także akcesoriów, które są wyróżnikiem wielu takich samochodów.

Land Rover Defender LEGO 10317

Land Rover Defender 90 z LEGO ma też w pełni funkcjonalne zawieszenie, które mocno ugina się pod naciskiem. Warto też zwrócić uwagę na nieco bardziej miękkie opony, które odwzorowują offroadowe ogumienie.

Świetnym smaczkiem jest też dopracowane wnętrze. Z reguły ten element jest najtrudniejszy od zbudowania z LEGO. Akurat prosty design deski rozdzielczej Land Rovera ułatwił stworzenie wyjątkowo dobrze zrobionego projektu wnętrza.

Składający się z 2236 elementów zestaw debiutuje w tym roku nieprzypadkowo. Land Rover celebruje właśnie 75-lecie Defendera. Jest to więc piękny prezent nie tylko dla fanów tego auta, ale też dla marki.

Defender z LEGO wyposażono w szereg dodatków

Bagażnik dachowy w tym modelu możemy wypełnić bagażami, trapami czy podnośnikiem wykorzystywanym w terenie. Oczywiście drzwi są otwierane, podobnie jak i maska, pod którą kryje się zgrabnie zbudowany silnik.

Land Rover Defender LEGO 10317

LEGO promuje swój nowy zestaw przy wsparciu wyjątkowych osób. W filmie, który zapowiedział debiut zestawu LEGO 10317, udział wzięła Raha Moharrak, czyli pierwsza kobieta z Arabii Saudyjskiej, która zdobyła Mount Everest. Towarzyszy jej Aldo Kane, ekspert od zdobywania niedostępnych miejsc.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć film promujący Land Rovera Defendera z LEGO

Land Rover Defender z LEGO trafi do sprzedaży 1 kwietnia

Początkowo będzie dostępny wyłącznie dla VIP-ów, czyli wiernych członków klubu LEGO. Co ciekawe znamy już polską cenę zestawu LEGO 10317 - to 1149,99 złotych.