Lando Norris odebrał swojego McLarena 765LT Spider. Stworzył genialną kompletację

Lando Norris, kierowca zespołu F1 McLarena, odebrał swój prywatny egzemplarz modelu 765LT Spider. Widzieliśmy wiele kompletacji tego samochodu, ale ta robi genialne wrażenie wysmakowaniem i dbałością o detale.

W zakupie bardzo drogiego i budowanego częściowo ręcznie auta najlepszą rzeczą jest możliwość indywidualizacji. Wymarzony lakier, idealne wnętrze lub dyskretne detale, które tworzą unikalny charakter? Bardzo proszę - stosowny dział stworzy dla was idealną specyfikację. Lando Norris, jeden z kierowców McLarena w F1, odebrał kilka dni temu swój egzemplarz modelu 765LT Spider.

O ile służbowo jeździ charakterystycznym pomarańczowym autem, to do własnego samochodu wybrał dużo bardziej dystyngowaną i elegancką kolorystykę. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najlepiej skoordynowanych kolorystycznie egzemplarzy tego auta!

Lando Norris stawia na klasykę. McLaren 765LT Spider wygląda doskonale w takiej specyfikacji

Przede wszystkim Norris postanowił wyeksponować to co najlepsze w tym samochodzie, czyli strukturę włókna węglowego. Lakier Gloss Blue Tint Visual ma delikatny ciemnoniebieski odcień, pod którym kryje się widoczny charakterystyczny wzór karbonu.

Część elementów wykończono też satynowym lakierem, pozostawiając jednak "na wierzchu" włókno węglowe. Elementy te kontrastują z zaciskami i wstawkami w kolorze "Lando Yellow". To ostry kolor z pogranicza zieleni i żółtego, który występuje w logotypie Norrisa. Ten sam odcień znajdziemy na małych paskach nad lampami.

McLaren 765LT Lando Norris

Dodatkowo całe nadwozie wyposażono w pełny pakiet aerodynamiczny (tak, oczywiście z włókna węglowego), a to wszystko uzupełniono logotypami z czarnego chromu i czarnymi satynowymi felgami.

W kabinie jest równie ciekawie

Tutaj znajdziemy kombinację czarnej i niebieskiej alcantary, włókna węglowego (ponownie) i przeszyć w odcieniu Lando Yellow. Ten sam kolor znajdziemy na markerze na na szczycie wieńca kierownicy. Zagłówki mają z kolei wytłoczony logotyp Norrisa.

To pierwszy samochód, który Lando Norris zaprojektował dla siebie

Młody kierowca McLarena ma zaledwie 23 lata, ale może pochwalić się naprawdę udanymi sezonami w Formule 1. Ten rok dla ekipy z Woking jest trudniejszy za sprawą przeciętego samochodu, aczkolwiek optymizm kierowców sugeruje, że zmiany idą w dobrym kierunku.

Norris już od czterech lat jeździ "służbowo" McLarenami, ale ten egzemplarz 765LT Spider to jego pierwsze własne auto, stworzone według wymarzonej specyfikacji. Jak podkreślił w wypowiedzi "zależało mu na dystyngowanym wyglądzie i podkreśleniu włókna węglowego, które uwielbia". Co jak co, ale efekt końcowy jest genialny. Zgadzacie się z nami?