Miasto budzi się, czyli wyciągnij auto i pojeździj z Wild Shooters

Miasto budzi się! Czas wyciągnąć klasyki z garaży po zimowym postoju i wyjechać na miasto. Już w niedzielę 11 kwietnia ruszcie na miasto z wraz z Wild Shooters.

Pogoda za oknem zdecydowanie dopisuje. Jest to więc doskonały moment na przegonienie klasyka. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub w jej okolicach, to niedzielę możecie śmiało spędzić z Wild Shooters. Ten kolektyw fotografów organizuje unikalny event - Miasto budzi się. Spokojnie, wszystko odbywa się w zgodzie z obostrzeniami. Po prostu przez cały czas będziecie siedzieć w Waszych samochodach i... jeździć.

Przejedź przez miasto, niech Cię sfotografują - Miasto budzi się

Idea imprezy jest bardzo prosta. Wystarczy, że wsiądziecie w swoje auto i będzie podążać wytyczoną trasą. W wielu miejscach rozstawieni będą fotografowie kolektywu Wild Shooters.

Miasto Budzi Się

Trasa rozpoczyna się i kończy przy ulicy Emilii Plater. Jest bardzo prosta i zarazem ciekawa, a w najatrakcyjniejszych miejscach spotkacie fotografów z Wild Shooters.

Idea stworzenia kolektywu pojawiła się w ubiegłym roku i zrzesza osoby, które możecie kojarzyć z wielu spotów w Warszawie. Są to: Wielobarwny, Mały PRL, Kaczor&Cars, Girls Classic Moto, Photo Lady M., Lepsza Perspektywa, Wladimir Automotive, Brodaty photography i moto photo shoot.

O której zaczyna się ten event?

O godzinie 14:30 i potrwa do 16:30. W tym czasie możecie do woli jeździć wyznaczoną trasą (w obie strony). Fotografowie będą przemieszczać się pomiędzy wybranymi "fotopunktami".

Wszystkie ciekawe auta są mile widziane - od Fiatów 126p, przez drogie Ferrari, aż po Rolls-Royce'y. Liczy się pasja do motoryzacji i chęć wzięcia udziału w zabawie.

Co ciekawe event zapowiada się bardzo ambitnie. Swoje zainteresowanie wyraziło blisko 5 500 osób. Na ulicach może pojawić się więc naprawdę dużo ciekawych samochodów. Nas także nie zabraknie - będziemy przemierzać ulice Warszawy niebieskim Chevroletem Corvette C4, znanym Wam już z jednego z naszych tekstów.

Miasto Budzi Się

Pamiętajcie o ostrożności

Organizatorzy spotu przypominają - jeśli postanowicie się spotkać w większej grupie osób, to utrzymujcie odpowiednie odstępy i noście maseczki. Nikt raczej nie chciałbym wrócić z otwarcia sezonu z bardzo niebezpiecznym wirusem na pokładzie.

Szczegółowe informacje dotyczące eventu Miasto budzi się znajdziecie na Facebooku, na stronie wydarzenia.